Новости компаний

Мотошолом Puros з фільтром НЕРА забезпечить вас чистим повітрям

Мотошолом Puros з фільтром НЕРА забезпечить вас чистим повітрям

Одна з проблем, з якою можуть зіткнутися всі підряд мотоциклісти — забруднене повітря поблизу доріг, що особливо характерно для великих мегаполісів. Індійська компанія Shellios запропонувала власний варіант вирішення проблеми, розробивши шолом для мотоцикла Puros, обладнаний фільтром НЕРА.

Зовні він мало чим відрізняється від звичайних шоломів, окрім повітрозабірника в задній частині та вентилятора, який проганяє зустрічний потік повітря через фільтр НЕРА, після цього вже очищене повітря надходить у середину шолома.

Мотошолом Puros з фільтром НЕРА забезпечить вас чистим повітрям

У компанії повідомляють, що фільтр прибирає 99% шкідливих частинок і набагато зменшує запотівання візору. Загалом, Puros зменшує контакт мотоцикліста зі шкідливими для здоров'я речовинами в повітрі більш ніж на 80 %. Вентилятор працює від батареї та приводиться в дію кнопкою в задній частині шолома. Підзаряджання здійснюється через USB-роз'єм.

Наразі шолом сертифікований відповідно до індійських стандартів і поки недоступний для користувачів в інших державах. Його ціна 4500 рупій (56 доларів США).

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button