Новости компаний

Насоси для лакофарбової промисловості

Лакофарбова продукція дуже популярна в Україні. Тому конкуренція серед виробників достатньо велика. Щоб перемагати у ній, варто оснащувати своє виробництво найновішим та найефективнішим обладнанням. Магазин https://tapflo.ua/ допоможе вибрати найбільш підхожі насоси для лакофарбових матеріалів.В асортименті великий вибір моделей для кожного різновида продукції. Для тих, хто не любить користуватися послугами консультантів, нижче ми зібрали головні поради, на що звертати увагу під час вибору.

Як вибрати насос для лакофарбових матеріалів

ЛФМ, як і будь-які інші речовини, мають свої особливості та характеристики. Щоб вибрати безпечне та ефективне обладнання для них, звертайте увагу на такі чинники:

Насоси для лакофарбової промисловості
  • Оскільки всі лакофарбові матеріали належать до горючих, тобто виділяють легкозаймисті гази та пару, необхідно, щоб втулки, проточна частина насосів були виготовлені з бронзи, а двигуни були захищені від вибухів. Також найкращим варіантом станут максимально герметичні моделі, що не будуть впливати на здоров’я операторів та стан довкілля.
  • Деякі різновиди фарби та лаків містять у складі компоненти, що спричиняють корозію (водоемульсійні тощо), або вступають в реакцію з чавуном. У цих випадках варто купити насос для лакофарбової промисловості, внутрішні робочі частини якого виготовлені з нержавіючої сталі.
  • Здебільшого лаки, клеї та фарби характеризуються високою в’язкістю — може досягати 50 000 сПз. Потужність насоса за шкалою в’язкості має або дорівнювати необхідному показнику, або бути вищою, якщо є можливість, що під час перекачування рідина може загустіти. Для незмінності складу речовини інколи використовують додаткове обладнання: промислові міксери, додаткові кожухи обігріву для насоса, щоб підтримувати температурний режим. Якщо дати ЛФМ загустіти, це вплине на потужність роботи обладнання та продуктивність.
  • Враховуйте, що деякі різновиди лакофарбових матеріалів не переносять пульсацій. Вони можуть негативно вплинути на структуру речовини. Тому, вибираючи підхожий насос, подбайте, щоб у ньому була можливість знижувати амплітуду пульсацій або завдяки налаштуванням, або завдяки використанню додаткового обладнання.
Насоси для лакофарбової промисловості

Популярні насоси для перекачування лакофарбових матеріалів

Найчастіше в ЛФ промисловості застосовують такі різновиди насосів:

Насоси для лакофарбової промисловості
  • Мембранні. Ідеальне рішення для ЛФ промисловості, оскільки такі насоси спеціалізуються на перекачуванні високов’язких та токсичних речовин. Їхня перевага також в тому, що після промивання мембранний насос можна використовувати для транспортування будь-яких інших рідин.
  • Гвинтові. Також чудово підходять для густих, в’язких і тягучих мас. З таким обладнанням є можливість змінювати напрямок потоку робочої речовини в разі потреби. Продуктивність напряму залежить від кількості обертів двигуна. Конструкція безклапанна.
  • Шестеренні. Без проблем справляються з високов’язкими речовинами. У залежності від моделі, можуть доукомплектовуватися кожухами обігріву для збереження потрібного температурного режиму.
Насоси для лакофарбової промисловості

Висновок

Лаки, фарби та клеї — високов’язкі речовини, схильні до швидкого загустіння. Вони також можуть спричинити корозію та доволі токсичні. Щоб купити промисловий насос, який буде безпечним, продуктивним, працювати багато років, потрібно обов’язково врахувати всі ці характеристики перекачуваної речовини. В цьому випадку найкращими моделями є шестеренні, гвинтові, мембранні насоси. Універсального варіанту не існує, бо склади ЛФМ надто відрізняються один від одного.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button