Новости компаний

Електричний гідролітак здійснив перший у світі комерційний рейс

Електричний гідролітак здійснив перший у світі комерційний рейс

Компанія Harbour Air повідомила про успішне випробування модифікованого гідролітака « De Havilland Beaver » на рейсі комерційного призначення. Літак злетів з акваторії канадської річки Фрейзер і приземлився у водах острова Ванкувер. Політ дальністю 72 км зайняв 24 хвилини і по його завершенню в батареях літака залишалося « чимало заряду » , інформація надійшла від прес-секретаря компанії.

Даний рейс відбувався без пасажирів, але за всіма правилами транзиту « точка-точка » , що вважається передостаннім кроком для офіційної сертифікації даного автотранспортного засобу. У Harbour Air не сумніваються в успіху — вони стали займатися літаками, що працюють від електрики, ще 2019-го в партнерстві з компанією MagniX. Перший політ модернізованого гідролітака відбувся того ж року, а тепер компанія готується до запуску постійних рейсів.

Характеристики електричної версії « De Havilland Beaver » не вказані, проте вони не повинні поступатися оригіналу, інакше в подібних літаках немає комерційного сенсу. Невеликі 6-місні гідролітаки Harbour Air виконують до 30 000 рейсів протягом року, перевозячи до півмільйона людей у Канаді та США. Це найбільша гідролітакова компанія в Північній Америці, а її керівництво дало зобов'язання першими у світі перевести весь власний технічний парк на електрику.

Електричний гідролітак здійснив перший у світі комерційний рейс

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button