Новости компаний

Канадська Envo представила електровелосипед для поїздок по воді

Канадська Envo представила електровелосипед для поїздок по воді

Електричні велосипеди стали звичайним засобом особистої мобільності. Однак дехто відчуває необхідність у чомусь подібному, але призначеному для пересування по воді. Компанія з Канади Envo розробила такий апарат, а його перевірки в справжніх умовах вже підійдуть до закінчення. ТЗ стало називатися Hydra Water Bike і має дуже хороші шанси здобути популярність з початком серійного випуску.

Основою Hydra стала міцна і легка рама з труб з алюмінію. У конструкції виконано акцент на максимальне застосування елементів класичних електровелосипедів. Двигун, трансмісія, кермо і датчики запозичені у них. Загальна вага плавзасобу становить менше 50 кілограмів, а розміри допускають його перевезення в мінівені або позашляховику. Цей підхід до компонування можна назвати ідеальним для тих, хто любить активний відпочинок на воді.

Канадська Envo представила електровелосипед для поїздок по воді

Електромотор потужністю 1500 Вт приводить у рух ходовий гвинт, а ємність батареї забезпечує автономність протягом години. При цьому швидкість руху аквабайка становить 20 кілометрів на годину, а допустиме навантаження солідні 120 кілограм. Коли енергія завершується, можна продовжити плавання, обертаючи педалі.

На сьогоднішній день інформація про варіанти комплектації Hydra і ціну відсутня. Зате є ролик, де можна помітити зразок у дії.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button