Новости компаний

Джапанді для елітних квартир Києва: його особливості та переваги

Стиль інтер’єру джапанді є досить успішним варіантом поєднання в одному цілому традицій Сходу та Заходу, симбіозу між японським аскетизмом та особливим скандинавським затишком. Елітний ремонт квартири Київ, виконаний в такому стилі не лише виглядає гармонійно і дуже розкішно, а й приємно дивує навіть найвибагливіших поціновувачів краси, комфорту та функціональності в деталях.

Джапанді для елітних квартир Києва: його особливості та переваги

Особливість такого поєднання зумовлена певною схожістю японського колориту і скандинавського затишку. Особливо помітно це в прихильності до простих ліній, лаконічності в виборі кольорів та надання переваги саме природним матеріалам. У обох стилістичних напрямках не використовується нічого зайвого: кожна деталь та найменша дрібниця мають своє призначення або ж якийсь сенс.

Джапанді для елітних квартир Києва: його особливості та переваги

Основні характеристики джапанді в сучасному елітному інтер’єрі

У виборі матеріалів для оформлення інтер’єру в стилі джапанді варто зупинитися на якісному дереві, природному камені, а також матеріалах з бамбуку та бавовни. Це дозволить відчувати себе затишно, ближче до природи та її гармонії навіть на верхньому поверсі хмарочосу гамірного мегаполісу. Не менш важливим нюансом вважається максимальне збереження вільного простору та достатньо яскраве денне освітлення.

Джапанді для елітних квартир Києва: його особливості та переваги

Що стосується кольорів, то варто обирати з простих нейтральних або ж більш приглушених відтінків, наприклад, сірого, білого, коричневого і чорного. З таким підходом можна створити гармонійно чистий від зайвих деталей просторий інтер’єр. Максимальної простоти і якості також вимагає підбір меблів, які обов’язково мають виконувати певну функцію, а не бути додатковим декором, що займає місце. Це стосується диванів, столиків, крісел тощо.

Серед всієї краси особливої уваги потребує підбір живої рослинності, яка обов’язково має бути в приміщенні. Досить лаконічно зі стилем джапанді поєднуються дерева бонсай та кактуси. Це дозволить зробити елітний ремонт Київ максимально лаконічним і елегантним в своїй простоті та легкості.

Опрацювавши більшість деталей створення власного оазису спокою та натхнення, важливо не забути про таку деталь, як необхідність прибрати усі зайві та непотрібні елементи або ж предмети, які зайве привертають до себе увагу. Лише за цієї умови можна створити по-справжньому чистий і гармонійний простір для розслабленості, затишку і релаксації.

Філософія стилю джапанді та її прояви на практиці

У поєднанні двох різних на перший погляд стилістичних напрямків, як скандинавський та японський, є спільні характерні особливості, наприклад:

  • максимальна близькість до природи, що проявляється в виборі натуральних матеріалів та простих кольорів;
  • простота, компактна практичність і продумана функціональність, які передбачають відсутність всього зайвого та непотрібного, що дуже важливо для збереження простору в невеликих кімнатах;
  • ретельно продумані системи зберігання, що є результатом характерної педантичності японців та щирої любові до порядку скандинавів, передбачають використання спеціальних органайзерів, ніш, кошиків, коробок та іншого приладдя для зберігання потрібних в побуті речей.

Така філософія організації власного простору сподобається кожному, хто цінує порядок, чистоту та свій час, надаючи перевагу якісному відпочинку та релаксації замість постійного прибирання зайвих речей та їх перекладання.

Джапанді для елітних квартир Києва: його особливості та переваги

Переваги вибору на користь стилю джапанді в елітному інтер’єрі дому

Серед основних переваг гармонійного поєднання японського та скандинавського стилів в одне ціле варто відокремити лаконічність мінімалізму, виключну природність використаних матеріалів та можливість створити у власному домі баланс між практичністю, красою, ошатністю та затишком. Обираючиремонт будинків Київ в стилі джапанді, клієнт отримує не лише максимальну функціональність кожної використаної деталі і особливу атмосферу спокою та релаксації на завершення насиченого клопотами робочого дня чи тижня, а й легкість прибирання та догляду за житлом, адже мінімалізм та чіткий порядок дозволяють підтримувати чистоту житла з найменшими для того зусиллями.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button