Новости компаний

Революційна підвіска «Easyturn» дасть можливість автомобілю повернутися на місці

Революційна підвіска "Easyturn" дасть можливість автомобілю повернутися на місці

Німецько-американська компанія з виготовлення автомобільних елементів ZF представила ідею нової технології підвіски. Вона стала називатися « Easyturn » , її основне завдання — полегшити та спростити маневрування. Ідея в тому, щоб навчити підвіску повертати колеса на набагато більші кути, ніж у звичайних конструкціях, аж до 80 градусів.

Для маркетингового відео Easyturn встановили на автомобіль BMW i3, радіус повороту якого за замовчуванням становить 9,9 м. З активною Easyturn ця цифра зменшується до 6,2 м, що дає змогу автомобілю ефектно повернутися лише на одній смузі руху, при чому без використання прийомів на кшталт « поліцейського розвороту » . Однак куди більш вагомою перевагою Easyturn бачиться можливість простого паралельного паркування на тісних п’ятачках, куди не заїхати при стандартних кутах повороту коліс.

Революційна підвіска "Easyturn" дасть можливість автомобілю повернутися на місці

На жаль, на цьому видимі переваги Easyturn закінчуються. Зрозуміло, що подібна система важча в обслуговуванні та ремонті, вона менш стійка до навантажень. Для Easyturn знадобляться досить просторі колісні ніші. Також її не можна встановити на автомобілях із заднім приводом, оскільки це може призвести до очевидних проблем під час їзди з подібним виворотом.

У господарів транспорту з Easyturn інстинктивно виникає спокуса втискуватися у вузькі простори, які водії інших машин спеціально залишили для можливості самим виїхати з парковки. І завдяки цьому підвищуються шанси, що вони створюватимуть перешкоди всім іншим.

На сьогодні важко сказати, чи йдеться про концепцію або вже про прототип. Однак ZF відомий як знаменитий виробник вузлів автомобіля першого рівня, його річний оборот може досягати $40 млрд, тому є можливість, що новинка піде в серію.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button