Новости компаний

Завершуються перевірки супутникової антени для російських літаків

Завершуються перевірки супутникової антени для російських літаків

За словами Сергія Бабурова, глави компанії « Навігатор » , літаки російської цивільної авіації в найближчій перспективі буде обладнано новітньою супутниковою антеною вітчизняного розроблення — її перевірки наближаються до завершення.

На даний час на більшій частині російських цивільних літаків встановлена американська супутникова антена AT-1675, поставки якої в Росію було припинено з введенням санкцій.

Крім цього, було скасовано постачання до РФ самих літаків, запчастин до них, а ще розірвано всі договори з обслуговування повітряних суден європейського і виробництва Америки.

На тлі цього було ухвалено цілком правильне рішення максимально запроваджувати в авіаційній галузі російські розробки, які будуть здатні замінити закордонні аналоги. Однією з них і стала антена супутникового зв'язку АС-005 вітчизняної розробки.

Завершуються перевірки супутникової антени для російських літаків

Супутникова антена АС-005

При цьому АС-005 за масою і низкою параметрів аналогічна антені AT-1675 американської розробки, а за деякими технічними властивостями навіть перевершує її. Вітчизняна антена працює з системами GPS, а ще ГЛОНАСС, і може бути встановлена фактично на будь-який російський літак, вертоліт або безпілотник.

На етап серійного випуску АС-005 перейде 2023 року, але в « Навігаторі » зупинятися на цьому не збираються — у планах компанії створення цілої лінійки антен, необхідної для цивільних повітряних суден, а ще деякі інші перспективні розробки в авіаційній галузі.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button