Новости компаний

У багатостраждальному двигуні F-35 знайшлася деталь, зроблена в Китаї

У багатостраждальному двигуні F-35 знайшлася деталь, зроблена в Китаї

В Пентагоне разгорается очередной скандал вокруг самого дорогого реактивного самолета F-35. К большому списку технических проблем добавилась еще одна, способная по собственной значимости « перевесить » все другие. Как оказалось, один из элементов двигателя производится в Китае. В результате, последовала вполне ожидаемая реакция руководства основного военного ведомства США — сборка F-35 на время прекращена.

За інформацією видання Politico, йдеться про сплав у магніті, що є частиною турбонасоса двигуна. Як пояснило Агентство з управління оборонними договорами (DCMA), цей сплав « не відповідає вимогам доповнення до федеральних правил військових закупівель (DFARS) » .

Військові спробували знайти вибачення ситуації. На їхнє переконання, ця деталь не здатна нашкодити винищувачу і, тим паче, якимось чином завадити розвідувальним місіям ЗС США.

Але абсолютно не всі поділяють такий оптимізм. На думку опонентів, це щирий прокол розробника F-35 — Lockheed Martin, який грубо порушив Закон про придбання американських літаків, через що зараз її багатостраждальне дітище може стати заручником стосунків, що погіршуються щодня між Сполученими Штатами і Китаєм.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button