Новости компаний

На автомобільному салоні в Детройті представили діючий літаючий мотоцикл

На автомобільному салоні в Детройті представили діючий літаючий мотоцикл

Однією з центральних подій автомобільного салону в Детройті, що відкрився минулого тижня, стала презентація літаючого байка XTURISMO. Відвідувачі стали свідками видовища, що більше нагадує фрагмент фільму, з ширяючим над поверхнею землі футуристичним гібридом байка і дрона.

XTURISMO обладнаний гібридним двигуном Kawasaki, який може забезпечити 40-хвилинний льотний ресурс і максимальну швидкість до 100 кілометрів на годину. Однак не можна виключати, що під час руху на такій швидкості дуже довго тривалість польоту здатна значно зменшитися.

На автомобільному салоні в Детройті представили діючий літаючий мотоцикл

Повідомляється, що ховербайк уже можна вибрати в країні висхідного сонця, а його зменшена американська версія стане доступною наступного року. Поки що ціна вважається позамежною — майже 780 тис. американських доларів, проте в найближчі три роки розробник XTURISMO, японський стартап AERWINS Technologies, обіцяв зменшити цю суму більш ніж у 15 разів до дуже хороших 50 тис. доларів.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button