Новости компаний

Undefined Technologies показала політ «безвучного» дрона з електролізними двигунами

Undefined Technologies показала політ "безвучного" дрона з електролізними двигунами

Компанія « Undefined Technologies » опублікувала відео з польотом прототипу експериментального дрона з іонною силовою установкою. Схожі технології вже давно застосовуються в космосі, а з минулого десятиліття їх не без успіху намагаються адаптувати для польотів в атмосфері. Заявлена Undefined мета — до 2024 року створити безпілотник, який зможе втриматися в повітрі щонайменше 15 хвилин, створюючи водночас шум менше ніж 70 дБ.

Робочий принцип електролізного двигуна в цьому дроні полягає в застосуванні комплексу електродів для створення електричних полів із високою напругою. Це дає можливість іонізувати повітря, вивільняючи електрони з молекул азоту і кисню, щоб спрямувати їх вниз, до землі. Створюється « електролізний вітер » , який і піднімає апарат вгору.

Undefined Technologies показала політ "безвучного" дрона з електролізними двигунами

На жаль, недоліків у проєкту поки що набагато більше, ніж переваг. По-перше, заявлена « безшумність » ще не досягнута. Друге, тривалість польоту поки що набагато менша за потрібну. Третє, не дуже зрозуміло, як дана конструкція маневрує, і як вона поводитиметься під час поривів вітру і похмурої погоди. Четверте, немає жодних відомостей про корисне навантаження. Дрон від Undefined виглядає дуже великим, важким і незграбним на тлі комерційних мультикоптерів, а тому його використання в умовах міста також викликає питання.

Не можна виключати, що це « дитячі хвороби » , і до зазначеного терміну або трохи пізніше технологія дрона з електролізним двигуном буде доопрацьована і стане по-справжньому практичною.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button