Новости компаний

Огляд релейних стабілізаторів: особливості та можливості застосування

У більшості електромереж постійно відзначаються перепади напруги. Щоб забезпечити стабільність роботи електроприладів, їхню довговічність, використовуються пристрої стабілізації. Вони незамінні в міських квартирах, приватних будинках, офісах, на підприємствах малого бізнесу. Стабілізатори напруги релейні характеризуються як надійні, недорогі, невибагливі до умов експлуатації.

Яке конструктивне виконання має стабілізатор релейного типу?

Конструктивне виконання релейного стабілізатора

В основі релейного стабілізатора знаходяться котушка для додавання вольт і силова трансформаторна установка. Принцип функціонування пристрою аналогічний лабораторному автотрансформатору. Обмотка силового вузла поділена на секції, для перемикання між ними використовується електромагнітне реле. Параметри напруги на вході аналізує плата управління. Якщо характеристики змінюються, контролер підключає одне з реле для нормалізації параметрів напруги.

Виділяється певний мережевий діапазон напруг, у межах якого стабілізаторний вузол буде коректно функціонувати. При високих показниках спрацьовує автоматичний запобіжник. Він відключає стабілізатор разом із мережевими навантаженнями. Якщо напруга виявляється занадто низькою, вимкнеться тільки навантажувальне значення, стабілізатор чекатиме збільшення параметрів до оптимальних робочих позначок, потім знову підключить споживача до мережі.

Більшість моделей мають 4 обмотки, які можна перемикати з урахуванням поточних вимог, використовувати для додавання і віднімання напруг на виході. Але є пристрої з набором 9 секцій і таким же числом реле.

Які сфери застосування має стабілізатор напруги

Які сфери застосування має стабілізатор напруги

Перш ніж купити стабілізатор напруги, визначтеся зі сферою його використання. Завдяки високим швидкостям обробки змін, низькій ціні, релейні моделі повсюдно використовуються в ролі домашніх, промислових систем. Вони підходять:

  • для телевізорів;
  • холодильників;
  • приладів освітлення;
  • лабораторних установок;
  • систем вентиляції, кондиціонування;
  • офісної техніки;
  • медичних установок.

Купити стабілізатор релейного типу можна для використання на об’єктах, де відсутня примхлива електроніка. В інших випадках варто витратити більше грошей, зупинитися на більш функціональній і високочутливій електронній системі стабілізації.

Якщо ви шукаєте де можна купити стабілізатор напруги, то в асортименті інтернет-магазину «Вольтмаркет» ви знайдете різноманітні моделі, починаючи від побутових для захисту вашого дому від різких змін напруги, і до промислових, що гарантують безперебійне електропостачання в масштабних виробничих приміщеннях. Інтуїтивний інтерфейс магазину дозволяє зручно переглядати характеристики кожної моделі, порівнювати їх та здійснювати обдумане рішення щодо вибору.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button