Новости компаний

Ідеї для принтів на одязі

Можливість надати унікальності одягу дає можливість виразити свою індивідуальність. Одяг з оригінальним принтом не тільки покращує настрій, а й може стати чудовим подарунком не за всі гроші світу. Крім того, футболки, світшоти та худі з яскравими картинками, веселими висловами підійдуть для вечірок, прогулянок, занять спортом. Ми підготували для вас топ 10 найкращих принтів. У нашому списку ви точно знайдете щось цікаве, а якщо ні – створіть свій унікальний дизайн у конструкторі.

Як прикрасити свій одяг

Більшість людей намагаються додати індивідуальності одягу, придбаному на ринку або в магазині, для того, щоб проявити свій характер, виразити приналежність до якоїсь субкультури, професії чи показати любов до країни. Одяг можна прикрасити вишивкою, стразами, стрічками, нашивками, значками і є ще багато іншого. Ще одним способом прикрашання одягу являється використанням друку на тканині. Принт на одязі – це сучасний спосіб самовираження. Створення малюнку на тканині потребує спеціального обладнання, розхідних матеріалів та навичок. Загалом існує багато методів нанесення зображення на одяг, але найпопулярнішими являються такі: прямий, сублімаційний, плівковий друк та шовкографія. Спосіб нанесення обирають в залежності від кольору та складу матеріалу. Картинка тримається на тканині досить довго і зберігає свою яскравість до 60 циклів прання.

ТОП 10 найкращих ідей для принтів

Ми пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними принтами, які частіше всього замовляють покупці. Ось наш топ 10:

  1. Патріотичний принт з гербом та прапором України – найкращий і найактуальніший дизайн. Також на худі і футболках чудово виглядає зображення палаючого Кремля.
  2. В числі найбільш популярних опинилося зображення персонажів із аніме «Наруто», «Магічна битва», «Токійський гуль».
  3. Не втрачають популярності принти для вагітних. Майбутні матусі полюбляють зображення малюків, ведмежат, сердечки, квіточки та інше.
  4. Світшоти та футболки для закоханих також являються популярними серед молоді напередодні Дня святого Валентина і не тільки.
  5. Новорічні принти актуальні до свята. Одяг з таким малюнком можна дарувати та носити самому.
  6. Футболки та худі с приколами. Найбільше покупцям сподобалася модель з написом «Космічний воєнний корабель іди нах**».
  7. Після виходу серіалу «Мандалорець» дуже популярними стали принти з Мандаролцем, маленьким Йодою. Також актуальними залишаються моделі з персонажами фільму «Зоряні війни».
  8. Ті, хто полюбляють мультфільми гідно оцінять одяг з принтами «Рік і Морті»,  «Південний парк», «Міньйони».
  9. Поціновувачі комп’ютерних ігор часто вибирають принти «PUBG», «Destiny 2», «Cyberpunk 2077».
  10. Молодь полюбляє одяг з відомим особистостями, наприклад: Курт Кобейн, Суприм Вілл Сміт, Billie Eilish.

Проста реалізація ваших ідей

Якщо ви не знайшли у топі чи каталозі підходящий принт, скористайтесь конструктором на сайті https://customprint.market/uk/constructor. З його допомогою легко створити унікальний одяг із будь-яким зображенням. Ви можете використати своє фото, веселий напис, власні малюнки або зображення, скачане з інтернету. Головне, щоб воно було якісне. На сторінці конструктора оберіть формат, розмір і колір виробу, завантажте зображення та створіть власний дизайн.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button