Новости компаний

Види оправ для окулярів

Сучасні дизайнери пропонують великий вибір стильних сонячних окулярів. Вони відрізняються різними характеристиками, зокрема формою та розмірів лінз, оправою, матеріалами виготовлення, рівнем захисту від ультрафіолету, кольором тощо.

Види оправ для окулярів

У магазині LuckyLook можна замовити окуляри поляризаційні, як жіночі, так і чоловічі. Вони забезпечують захист очей від відблисків, які утворюються на різноманітних горизонтальних поверхнях (мокрий асфальт, сніг, вода, автомобільні кузови тощо). Стиліст допоможе підібрати модний аксесуар, враховуючи запити потенційного покупця.

Види оправ для окулярів за геометричними параметрами

Окуляри можуть бути з оправою різної геометричної форми, і кожен тип має свою оригінальну назву. До основних відносять:

  • круглі;
  • квадратні;
  • краплеподібні;
  • прямокутні тощо.

Найпопулярнішими є круглі сонцезахисні окуляри, які називають Тішейди, Сови, Кроти, Леннони тощо. Вони користуються попитом у людей різної статі та віку, і представлені в асортименті.

Квадратні називають Вайфарери, хоча візуально вони мають трапецієподібну форму. Підійдуть людям з овальним або круглим обличчям. Краплеподібні — це Авіатори, які вважаються найбільш впізнаваною моделлю. Спочатку вони були створені для пілотів, але швидко завоювали популярність серед звичайних людей.

Вважаються універсальними та підходять до будь-якої форми обличчя. Можуть бути з лінзами різного кольору, а сучасні стилісти додають додаткові перемички, змінюють розміри моста тощо.

Вузькі прямокутні та трохи витягнуті називають Сай-фай, які виконані у футуристичному стилі. Окуляри від сонця представлені великим вибором моделей, що дає змогу легко підібрати свій варіант. При цьому важливо врахувати й такі параметри, як розмір та колір лінз, матеріали виготовлення, дизайнерське оформлення тощо.

Види оправ для окулярів

Окуляри від сонця з оригінальною формою та назвою

Стилісти постійно розширюють асортимент та пропонують оригінальні аксесуари з унікальною назвою. Перший варіант — Панто, вони забезпечують кращий огляд завдяки особливій формі оправи.

Знизу вона кругла, а зверху трохи випрямлена, що має елегантний вигляд, як у жіночих, так і чоловічих моделях. Ще один варіант — Броулайнери або Клабмастери. Форма лінз округла і вгорі потовщена, що імітує лінію брів. Оправа металева або пластикова, оптимально підходять для створення ділового образу, але ніяк не спортивного.

Багато років не виходять з моди стильні окуляри від сонця Котяче око. Вони користуються високим попитом у жінок і по-іншому називаються «Метелики» або «Лисички». Маска — популярна форма оправи в окулярах, як для спортивного, так і повсякденного образу.

Модель Лоліта — лінз у формі сердечок, зустрічається рідко та належить до екстравагантних. У тренді сьогодні оригінальна трикутна оправа з 6 або 8 кутами. Оправа, як правило, металева, а колір лінз може бути будь-яким. Є й спеціальні моделі, наприклад, для водіїв, рибалок, спортсменів та ін.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button