Новости компаний

Як правильно працювати з тротуарною плиткою

Використання тротуарної плитки дає змогу створити покриття, яке поєднує надійність і довговічність з оригінальним і вражаючим стилем. Компанія «Авеню» пропонує різні види, форми та забарвлення такої продукції відповідно до потреб клієнтів.

Як правильно працювати з тротуарною плиткою

Як використовувати матеріал

Тротуарна плитка, або бруківка, ідеально підходить для оздоблення невеликих доріжок, просторих подвір’їв, застосовується для оформлення парковок і під’їздних доріг. Щоб бруківка Avenu служила довго і мала вражаючий вигляд, потрібно знати, як правильно з нею працювати. Укладання плитки проводиться в кілька етапів:

  1. Визначити форму і розміри ділянки, на якій буде проводитися робота.
  2. Залежно від передбачуваного навантаження вибрати товщину виробів. Чим більша вага, яку доведеться витримувати покриттю, тим вищою має бути плитка.
  3. Провести планування дренажних робіт, щоб забезпечити відведення води за необхідності.
  4. Виконати проект дизайну, визначити, який вигляд та малюнок матиме результат.
  5. Виконати розрахунок того, скільки і якої плитки необхідно для проведення робіт.

Тротуарна плитка надійна і довговічна, але їй також потрібен відповідний догляд. Зокрема, слід враховувати таке:

Як правильно працювати з тротуарною плиткою
  • Поверхню слід берегти від речовин, які є хімічно активними щодо бетону. Це більшість лугів, хлориди, а також соляна та ортофосфорна кислота.
  • Якщо з яких-небудь причин з’являються плями, їх слід змивати найближчим часом.
  • Для чищення слід використовувати щадні інструменти, які не можуть пошкодити плитку.
  • Влітку слід регулярно чистити поверхню від пилу або піску, взимку – від обмерзання.
Як правильно працювати з тротуарною плиткою

Використання бетонної тротуарної плитки дає змогу створити особливий, стильний і красивий дизайн території.

Виробник «Авеню» – найкраща плитка для будь-яких цілей

Компанія «Авеню» є частиною торгово-промислової групи «Ковальська», яка виступає одним із найбільших виробників будівельних матеріалів в Україні. На сайті можна купити різні види тротуарної плитки і вибрати серед десятків забарвлень. Фахівці нададуть необхідні консультації щодо вибору та ефективного використання цих товарів.

У компанії постійно ведуться роботи з удосконалення використовуваних технологій. Для виготовлення виробів використовуються якісні матеріали та сучасне обладнання з Німеччини. Оскільки тут лише плитка високої якості, вона не втрачає свого кольору і не кришиться навіть через багато років. Бренд Avenu відомий в Україні довгий час і завоював міцну репутацію.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button