Новости компаний

У Британії з’явиться найдовший у світі «повітряний автобан» для дронів

У Британії з'явиться найдовший у світі "повітряний автобан" для дронів

Уряд Великої Британії схвалив ініціативу компанії Altitude Angel зі створення повітряного коридору « Skyway » для тестування БПЛА будь-яких типів. Це буде найдовша магістраль подібного роду у світі довжиною 265 км, яка з'єднає міста Редінг, Оксфорд, Кембридж і Мілтон-Кейнс. Доступ традиційним літальним апаратам сюди закриється, натомість виробники дронів зможуть користуватися « Skyway » безперешкодно.

Проєкт « Skyway » виріс із проєкту « Arrow Drone Zone » від все тієї ж Altitude Angel, яка розробила систему навігації та регулювання повітряного руху для дронів. Ідея в тому, щоб створити виділений повітряний коридор для БПЛА будь-яких типів, які зможуть переміщатися по ньому в рамках власних завдань, не стикаючись ні між собою, ні з усіма іншими об'єктами в повітрі. Перевірки системи пройшли успішно, і тепер британська влада схвалила створення справжнього повітряного коридору для реалізації концепції насправді.

Ціна проекту становить $14 млн, серед головних інвесторів Королівська поштова служба і Національна служба охорони здоров'я Англії. Обидві структури планують застосовувати дронів для швидкої та ефектної доставки малогабаритних вантажів. Передбачається, що проєктна реалізація займе не більше ніж 2 роки. Для участі в ньому запрошуються всі виробники комерційних БПЛА.

У Британії з'явиться найдовший у світі "повітряний автобан" для дронів

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button