Новости компаний

Американська армія засекретила подробиці катастрофи безпілотника-рекорсдмена Zephyr 8

Американська армія засекретила подробиці катастрофи безпілотника-рекорсдмена Zephyr 8

Американская армейская структура APNT/Space CFT сообщила о приостановке программы эксплуатации автономных БПЛА серии « Zephyr » как минимум до 2023 года. Основой стала неожиданная и таинственная катастрофа самого успешного аппарата Zephyr 8. Никаких деталей не разглашается, однако военные откровенно удручены – данный БПЛА уже успел установить серию мировых рекордов и проявил себя с хорошей стороны.

Програма « Zephyr » стартувала у 2003-му, основним генпідрядником підібрали британську компанію QinetiQ, і вже у 2008-му перший Zephyr встановив світовий рекорд, протримавшись у повітрі 54 години. Рекорд останньої моделі Zephyr 8 становить уже 64 доби, за які БПЛА подолав 56 тис. км. Цей тип літальних апаратів у принципі не має обмежень ні за дальністю, ні за часом польоту, і якби не таємнича катастрофа, Zephyr 8 літав би і зараз.

Американська армія засекретила подробиці катастрофи безпілотника-рекорсдмена Zephyr 8

Zephyr 8 важить лише 75 кг за розмаху крил у 25 м, на яких встановлено фотоелектричні батареї з арсеніду галію. Третина ваги апарата, 24 кг, припадає на літій-іонні батареї, що дає можливість йому збирати енергію для руху вночі. Zephyr 8 літає на висоті 18 км, у розрідженій атмосфері, де мінімальний опір повітря і немає ризику складнощів завдяки поганій погоді. Корисне навантаження у вигляді апаратури зв'язку дає можливість застосовувати його як псевдосупутник, мобільний вузол зв'язку, еквівалентний 25 наземним вишкам зв'язку.

Під час польоту Zephyr 8 встановив цілу серію досягнень, як-от політ у міжнародному просторі, управління з найрізноманітніших точок планети, тестування ефективності батарей і фотоелектричних батарей. Він довів власну ефективність як ретранслятор сигналу і підтримував безперервний стійкий зв'язок протягом до 7 діб. Zephyr 8 відкрив сучасні можливості для збору та передачі даних над різними територіями. Інші деталі Американська армія розкривати відмовляється.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button