Новости компаний

У нашій країні створено безпілотник, здатний сідати на надводні судна навіть у шторм

У нашій країні створено безпілотник, здатний сідати на надводні судна навіть у шторм

У рамках Східного економічного форуму відбулася презентація літального апарата — безпілотника, обладнаного комплексом із програмних і апаратних рішень, що дає можливість йому виконувати точну посадку на судна або військові кораблі навіть в умовах шторму з сильним хвилюванням.

Сенс роботи комплексу автоматизованого зльоту і посадки полягає в тому, що як на носі, так і на кормі судна, яке забезпечує судно, встановлюють два спеціалізовані маяки з інтегрованим акселерометром, які передають безпілотнику теперішній крен, а ще диференційований нахил корабля.

Зі свого боку програмне забезпечення на борту літального апарату опрацьовує отримані дані та на основі математичних моделей коригує його положення в повітрі для посадки.

Поки що цей безпілотник здатний нести максимальне навантаження близько 3,5 кілограма, але в планах розробника (проектний відділ компанії « Прогрес » ) обладнати його системами цілевказівки і наділити можливістю скидання або запуску боєприпасів різного типу загальною масою близько 100 кілограмів, що зробить його ударним апаратом.

Тут варто зазначити, що презентований на близькому до закінчення ВЕФ перспективний безпілотник уже використовують під час пошуку відокремлюваних елементів і частин ракет, що запускаються зі стартового майданчика Східний.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button