Новости компаний

Головні особливості Smart-моделей UV ламп для гель-лаків

Використовуючи для манікюру гель-лак кожен майстер в роботі використовує спеціальне обладнання, яке полімеризує покриття. UV лампи для гель-лаку безпечні для здоров’я та підходять для різних видів покриттів та матеріалів. В чому ж їх особливості? Про це поговоримо далі.

Професійні UV лампи можна купити на сайті інтернет-магазину Million Nails: https://million-nails.com.ua/ua/g17121596-led-lampy. Вся продукція реалізується від виробника, який надає на свій товар сертифікати якості. Таким чином можна бути впевненим у відмінних експлуатаційних характеристиках обладнання та користуватись ним тривалий час. Серед великого вибору моделей можна підібрати рішення, як для майстра початківця, так і великого салону.

Головні особливості Smart-моделей UV ламп для гель-лаків

Технічні особливості та переваги UV ламп для гель-лаків

Однією з головних переваг UV лампи для гель-лаків є її сумісність з різними типами покриттів та матеріалів. Обладнання ідеально підходить для полімеризації гель-лаку, шелаку, біогелей та інших матеріалів для нарощування нігтів. Така особливість обумовлюється здатністю випромінювати хвилі різної довжини.

Головні особливості Smart-моделей UV ламп для гель-лаків

Ультрафіолетові лампи можна сміливо купувати початківцям. Коштують вони недорого, але свою роботу виконують відмінно. Кожна модель оснащена таймером, що дозволяє майстру індивідуально підібрати час полімеризації.

Головні особливості Smart-моделей UV ламп для гель-лаків

Професійна UV лампа: яка вона

Перед тим, як вибрати лампу необхідно визначитися з її потужністю. Від цього параметру залежить обсяг робіт, який можна виконати за допомогою обладнання. Чим показник вище, тим швидше проходитиме процес полімеризації покриття.

Головні особливості Smart-моделей UV ламп для гель-лаків

Професійну UV лампу для гель-лаків можна купити, орієнтуючись на такі параметри. Для домашнього використання достатньо мати обладнання з потужністю 9, 18 чи 36 Вт. Щоб швидко та ефективно виконувати роботу в салоні з великим потоком клієнтів краще звернути увагу на лампи, потужність яких понад 40 Вт. Такий апарат виробляє потужне випромінювання, що пришвидшує полімеризацію матеріалу.

Сучасні професійні моделі мають датчики руху, які автоматично включають пристрій при піднесенні руки клієнта до лампи. Для крупного салону можна звернути увагу на габаритну стаціонарну модель. Якщо є необхідність працювати дома, можна замовити легку та компактну лампу. У будь-якому випадку обладнання повинне мати супутню документацію, що гарантує тривалий час його експлуатації.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button