Новости компаний

Shadow Six Typhoon — могутній «водний монстр» на базі одразу 2-ох гідроциклів

Shadow Six Typhoon - могутній "водний монстр" на базі одразу 2-ох гідроциклів

Ідея створення « водного джипа » повинна була з’явитися власне у спекотній Флориді. І вона з’явилася з подачі інженерів Shadow Six. Це « іграшка » Typhoon, яка являє собою кузов UTV, встановлений на пару гідроциклів. Всередині нього можуть розміститися до трьох осіб. Кузов оригінальний крім бічних панелей, запозичених у Polaris RZR. Він спирається демпферами на композитні корпуси гідроциклів.

Може здатися, конструкція виглядає дивною і незграбною. На ділі ж, це власне те, що необхідно для приголомшливих водних забав. Усередині кожного гідроцикла встановлений двигун Yamaha GP1800R з робочим об’ємом 1.8 літра і потужністю 250 к.с. Це базова конфігурація, яку якщо захоче клієнт, його можна замінити на ще потужнішу. У результаті швидкість Typhoon може досягати фантастичних для пересування по воді 130 кілометрів на годину.

Shadow Six Typhoon - могутній "водний монстр" на базі одразу 2-ох гідроциклів

Використані в конструкції Typhoon підходи і рішення допускають швидке прискорення, різкі повороти і навіть стрибки над водою. Робота підвіски доведена до ідеалу — в момент опускання на воду вона відпрацьовує так, що люди всередині не відчувають дискомфорту. Крім того, інженери потурбувалися і про керованість « водного джипа » . Оцінюючи Typhoon, можна знайти в нього лише єдиний мінус. Це ціна, яка становить 250 399 доларів за невелику конфігурацію.

Зрозуміло, щоб відчути драйв швидкості та вітер в обличчя під час водних прогулянок, можна застосувати й альтернативні варіанти. Наприклад, ті ж гідроцикли, які й обходяться набагато дешевше. Та все ж, керувати Typhoon це зовсім не те саме, що керувати гідроциклом. Необхідно переглянути відео з цим « джипом » .

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button