Новости компаний

У Китаї розпочалися перевірки першого у світі поїзда на подушці з постійних магнітів

У Китаї розпочалися перевірки першого у світі поїзда на подушці з постійних магнітів

На півдні Китаю розпочалися перевірки першого у світі поїзда на магнітній підвісці, де замість електромагнітів встановлені часті магніти.

Переваги « левітуючого » транспорту з електромагнітами охоче відомі — малошумність, звичайне обслуговування та економність у плані витрат енергії. Однак низькошвидкісні поїзди на магнітній підвісці не надто ефективні, адже, щоб досягти стану магнітної левітації, їм доводиться витрачати практично на 15 % більше електричної енергії, якщо порівнювати з традиційним електричним транспортом (наприклад, поїздами метро).

Усе разюче змінюється зі встановленням постійних магнітів, які роблять поїзд повністю енергонезалежним. Проблема — у створенні такого магніту, для чого потрібні рідкісноземельні елементи, з якими, на щастя, у Піднебесній усе гаразд.

На території держави знаходиться до 40 % світових запасів рідкісноземельних елементів і розгорнута сьогоднішня промисловість з їхньої переробки. На частку 6-ти зайнятих у ній китайських держкомпаній припадає близько 90 % світового виробництва в цій галузі.

Експериментальний трек Ski Train, де проходять перевірки — це 800-метрова дорожня ділянка, встановлена на сталевих 10-метрових опорах. Випробувальний поїзд, який складається з 2-ох вагонів, розраховується на 88 пасажирів і може розганятися до 80 кілометрів на годину. На іншому кроці випробувань трек збільшать до 7,5 км, а поїзд рухатиметься вже на 40 кілометрів на годину швидше.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button