Новости компаний

Doroni відкрила передзамовлення на персональні літальні апарати H1

Doroni відкрила передзамовлення на персональні літальні апарати H1

Компанія Doroni анонсувала презентацію протягом останніх трьох місяців цього року демонстраційної версії власного eVTOL-апарату моделі H1. Він примітний тим, що позиціонується як легкий літак, готовий до використання в межах міста. При цьому машина має функцію вертикального зльоту і посадки, але найголовніше — конструктори потурбувалися про захист перехожих, сховавши всі небезпечні рухомі частини всередині дуже великих кожухів.

Doroni H1 має двомісну капсулу, розташовану між двома парами гвинтів вертикальної тяги. Вони виконані за співвісною схемою і поміщені всередині своєрідних крил, які додають машині можливість опори на повітря і вдосконалюють її аеродинаміку. Для руху в горизонтальній поверхні ззаду поставлено ще два невеликих пропелери.

Doroni відкрила передзамовлення на персональні літальні апарати H1

Апарат має розміри 7 x 4,6 x 1,7 м, його підйомна маса 650 кг, проте корисне навантаження не перевищує 200 кг. Машина може розганятися до швидкості 225 кілометрів на годину, але дальність польоту не може сягати й 100 км. Це наслідок інвестицій у безпеку — усі електричні та механічні системи продубльовані, акумулятори мають кілька рівнів резервування енергії. У Doroni H1 є парашут і пневматичні подушки безпеки для м'якої посадки на випадок аварії.

Передбачається, що після отримання сертифікації FAA користувачам знадобиться не більш як 20 годин навчання, щоб отримати право керувати таким літальним засобом. Утім це станеться не раніше 2024 року, притому, що повномасштабний зразок Doroni H1 підніметься в повітря лише у 2023. Утім це не заважає компанії приймати попередні замовлення просто зараз, хоча остаточна вартість апарату поки що невідома.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button