Полезно знать

На що звернути увагу при виборі камер відеоспостереження?

Камери відеоспостереження, що застосовують аналогову технологію CCTV, до сьогоднішнього дня були найпопулярнішим рішенням для забезпечення безпеки великих приміщень офісів або складів. Зараз бездротові камери Вай-фай стають дуже і дуже популярними. Але це не всі основні параметри камери.

Вибір систем спостереження не такий і простий, як може здатися. Для початку необхідно підібрати один із типів технології передавання сигналу — Вай-фай/IP, традиційна аналогова передача або інноваційна технологія Power over Ethernet. Другий крок — вибір певного типу камери, форма і поворот якої повинні відповідати вимогам. Нарешті, необхідно дивитися на такі параметри, як тип процесора камери, об’єм оперативної пам’яті, час спрацьовування затвора та роздільна здатність записуваного зображення. А якщо ви шукайте Інтернет-магазин відеоспостереження та безпеки World Security, переходьте на сайт worldsecurity.com.ua.

Промислові камери для бізнес-додатків — технологія передачі сигналу

На що звернути увагу при виборі камер відеоспостереження?Перший аспект, на який необхідно дивитися під час вибору систем спостереження, — це питання про спосіб передавання відеосигналу. В даному відношенні, в основному, розрізняють бездротові камери відеоспостереження, які доступні за доволі високими цінами, і провідні камери. І в тому, і в іншому випадку камеру потрібно під’єднати до силових кабелів, що забезпечують потрібну для роботи електрику. Вай-фай або IP камери відеоспостереження, однак, відрізняються тим, що їм не потрібен додатковий кабель для передачі відеосигналу. Це дає багато практичних можливостей, яких не вистачає аналоговим продуктам і старим камерам відеоспостереження.

Бездротові IP / Вай-фай камери на відстані передають сигнал на материнську плату системи безпеки. Таким чином, безперервність передачі даних зберігається за будь-якої безвідмовної роботи інтернет-мережі. У цьому разі рівноцінна мережева безпека стає абсолютно необхідною. Те ж саме неможливо сказати про аналогові камери — в їхньому випадку з’являється потреба в належному захисті сфери послуг передачі даних, щоб у разі механічного пошкодження кабелів або саботажного втручання зберігалася безперервність передачі сигналу.

Потрібно ще згадати про новітню технологію Power over Ethernet. Камери, призначені для роботи за технологією PoE, не потребують кабелів живлення. Живлення передається по кабелю Ethernet, який також відповідає за передачу відеосигналу на центральний блок. Таке рішення може бути вельми комфортним залежно від характеру і потреб певної нерухомості.

На що звернути увагу при виборі камер відеоспостереження?

Різні типи камер спостереження

На ринку можна знайти досить багато типів систем відеоспостереження. Найпоширеніші типи включають чотири камери — PTZ, невелику, куполоподібну і рупорну (роликову).

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button