Новини компаній

Як SEO-агентство допоможе зростанню вашого бізнесу

Висока затребуваність послуг SEO-агентства пояснюється просто: у сучасному світі важко уявити успішний бізнес без якісного сайту. Він є не просто візитною карткою компанії, а й потужним інструментом для залучення клієнтів та збільшення продажів.

Що може дати бізнесу просування сайту в рейтингу пошукових систем :

 1. Сайт – це інструмент продажів і заробітку, і люди, що вводять пошуковий запит в рядку пошуку браузера, скоріш за все, відвідають сайт з першої трійки пошукової видачі. Тому бути в топі — надважливо для комерційного успіху.
 2. Залучення нових клієнтів. Якщо ваш сайт знаходиться на перших сторінках пошукової видачі за релевантними запитами, його побачить більше людей, що призведе до зростання трафіку і, як наслідок, до збільшення кількості клієнтів.
 3. Підвищення лояльності клієнтів. На сайті ви можете надати клієнтам всю необхідну інформацію про вашу продукцію чи послуги, а також можливість зробити замовлення онлайн.
 4. Поліпшення іміджу компанії. Професійно оформлений та інформативний сайт створює позитивний образ компанії в очах клієнтів.
Як SEO-агентство допоможе зростанню вашого бізнесу

Як вивести сайт у топ-10 пошукової видачі?

Зробити це самостійно, особливо за умов жорсткої конкуренції, досить складно. Вам допоможуть досвідчені фахівці SEO-агентства – компанії, яка опікується пошуковою оптимізацією сайтів. Фахівці SEO-агентства проводять комплексний аналіз вашого сайту, виявляють його слабкі та сильні сторони, а потім розробляють стратегію просування, яка допоможе вам вивести сайт у топ-10 пошукової видачі.

Які послуги надають SEO-агентства:

 • SEO-аудит сайту;
 • збирання та аналіз ключових слів;
 • оптимізація контенту сайту;
 • технічна оптимізація сайту;
 • зовнішнє просування сайту.

Крім того, якщо з якихось причин постраждала репутація фірми, це можна виправити за допомогою SERM – комплексу заходів, спрямованих на керування репутацією компанії чи бренду у пошукових системах. Мета SERM – зробити так, щоб при пошуку інформації про компанію користувачі бачили якнайбільше позитивних і якнайменше негативних результатів.

Досягається це так:

 1. Створення та просування позитивного контенту: статті, новини, огляди, відгуки тощо.
 2. Витіснення негативного контенту з ТОП видачі: робота з сайтами, де розміщено негатив, видалення контенту, модерація відгуків.
 3. Моніторинг згадок про бренд: відстеження всіх згадок компанії в мережі, реагування на негатив.

Як SEO-агентство допоможе зростанню вашого бізнесуSEO дозволить вашому бізнесу:

 • збільшити трафік на сайт;
 • підвищити конверсію сайту;
 • збільшити продажі;
 • покращити імідж компанії;
 • виправити негативну інформацію про компанію у мережі.

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт працював на благо вашого бізнесу, зверніться до SEO-агентства. Пам’ятайте: якісний сайт, який знаходиться на перших сторінках пошукової видачі – це запорука вашого успіху!

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button