Полезно знать

Як правильно обрати дров’яний камін?

У поняття терміна «камін» більшість покупців вкладають сенс опалювального приладу. Однак система нагрівання приміщення складається з декількох окремих елементів: топки, облицювання та димоходу. При виборі топки, слід звернути увагу на параметри потужності пристрою, де 1 кВт забезпечуватиме нагрівання приблизно 10 м2 приміщення (до уваги береться стандартна висота стель 2,5 метра).

При великому запасі потужності буде складно контролювати інтенсивність нагріву приміщення, а при нестачі даного показника буде складно нагріти приміщення до комфортної температури. Другим важливим параметром вибору каміна є форма топки (прямокутна або квадратна), принцип її встановлення (вбудований або пристінний спосіб) та тип самого каміна (кутове, фронтальне розташування). Після вибору топки, слід визначитися із принципом відведення продуктів горіння, тобто облаштувати димар. Від правильної організації системи відведення диму залежатимуть функціональні можливості каміна, а також параметри безпеки його експлуатації. При потребі купити камін дров’яний в Єкатеринбурзі обов’язковою умовою успішного вибору буде придбання облицювання (порталу). Дана складова грає декоративну і функціональну роль, зокрема служить хорошим теплообмінником, швидко накопичуючи і поступово віддаючи тепло в приміщення. обов’язковою умовою успішного вибору буде придбання облицювання (порталу).

Як правильно обрати дров'яний камін?

Краса та безпека.

Вогонь вражає і заворожує, однак одночасно із зовнішньою привабливістю, полум’я, що горить, несе для приміщення певну загрозу, так падаючі іскри можуть спровокувати пожежу. Тому важливою умовою нормального функціонування каміна є наявність щільно прилеглих дверцят, здатних виключити попадання продуктів горіння у зовнішнє середовище. У переважній більшості випадків дверцята в камінній топці не роблять глухою, а встановлюють у ній панорамне скло великого розміру, що дозволяє зберігати видимість полум’я, що горить. Критерію безпеки при виробництві камінних топок приділяється особлива увага, горіння дров повинно бути обмежене від легкозаймистих предметів, меблів та елементів оздоблення, розташованих у приміщенні.

Чому саме дров’яний камін?

Існує безліч об’єктивних факторів, що спонукають потенційних клієнтів купити камін дров’яний для дачі або заміського будинку:

 • Простота та функціональність опалювальної системи. Для обслуговування каміна не потрібно спеціальних навичок та пристроїв;
 • Економічна витрата ресурсу. Дрова стоять на порядок дешевше вугілля, електричної енергії та природного газу, що гарантуватиме мінімальні витрати під час експлуатації каміна;
 • Відсутність необхідності підведення інших комунікацій (електропроводки із силовим кабелем збільшеної потужності чи газового забезпечення). Дров’яний камін можна встановлювати практично в будь-якому приміщенні, попередньо подбавши про наявність димаря;
 • Термін експлуатації такого каміна становитиме щонайменше 30 років, які використовуються при його виготовленні матеріали, здатні легко переносити підвищені температурні навантаження, протистояти дії корозії та інших негативних факторів, здатних пошкодити структуру металу.

До мінусів дров’яних камінів можна віднести велику кількість кіптяви і гару, що виділяються в процесі горіння. Ця тенденція обумовлена ​​характеристиками самої деревини, що містить у своєму складі значну кількість смол. Тому скло в дверцятах і димохід, слід періодично очищати від продуктів горіння, що накопичуються в них. Також існують певні вимоги до характеристик палива, що спалюється – дрова повинні бути сухими.

Як правильно обрати дров'яний камін?

Як альтернатива дров’яним камінам, частіше пропонують електричні або газові моделі. Їх встановлення вимагає дотримання певних умов, а також підвищених вимог безпеки при експлуатації. При пошуку гідної альтернативи дров’яному каміну, часто доводиться жертвувати основними характеристиками опалювального приладу, а саме процесом натурального спалювання дров, спогляданням краси мов полум’я і доступністю палива.

Завітай у салони Камінін або зателефонуй – фахівці Камінін допоможуть тобі швидко і якісно підібрати саме той камін, який тобі потрібен. Ми запропонуємо тобі тільки найкращі каміни і печі відомих виробників зі світовим ім’ям, користування якими приноситиме тобі лише задоволення і гарний настрій. Май на увазі, що ми не тільки продаємо, а ще і монтуємо, і робимо усе надійно, якісно і швидко.

Шукай наш салон у своєму місті:

 • “Камінін Київ” – м. Київ, проспект Степана Бандери, 8/2;
 • “Камінін Львів” – м. Львів, вул. Кукурудзяна, 4;
 • “Камінін Одеса” – м. Одеса, вул. Толбухіна, 135 ТЦ “Мега Дім” (Новий), павільйон 8;
 • “Камінін Хмельницький” – м. Хмельницький, вул. Шевченка, 42;
 • “Камінін Рівне” – м. Рівне, вул. Бандери, 49;
 • “Камінін Ужгород” – м.Ужгород, вул.Гагаріна 101 (заїзд з вул.Проектної);
 • “Камінін Дніпро” – м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10 І;
 • “Камінін Запоріжжя” – м. Запоріжжя, пр. Соборний, 234;
 • “Камінін Чернівці” – м. Чернівці вул. Шухевича 1 (проспект Незалежності 131) ТЦ “Проспект” 1 поверх, маг. №110.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button