Новости компаний

Пакети «банан» з логотипом: де шукати дрібний опт

«Банан» — одна з найбільш популярних і поширених форм пакетів, виготовлених з поліетилену високого або низького тиску. Даний тип упаковки має прямокутну форму, вирубану ручку у верхній частині, не має обмежень у розмірі, тому використовується для різних груп продовольчих та непродовольчих товарів. Якщо ви ще не знаєте, де в Україні замовити гуртом виробництво якісних пакетів-банан, загляньте на сторінки інтернет-магазину «ТераПласт»: https://teraplast.com.ua/ua/g14349982-pakety-banan-logotipom.

Переваги замовлення пакетів-банан у «ТераПласт»

Компанія «ТераПласт» є найбільшим виробником паперової та поліетиленової упаковки різного призначення. Власні виробничі потужності дозволяють випускати пакети-банан індивідуальних розмірів з урахуванням конфігурації та габаритів вмісту.

До переваг покупки упаковки в «ТераПласт» також варто віднести вигідний опт з невеликим порогом для замовлення і невисокі ціни. Це робить співпрацю вигідною як для великих компаній-виробників продукції, так і для невеликих магазинів.

Пакети-банан із вирубною ручкою виготовляються із високоміцного поліетилену, який здатний витримати досить велике навантаження. Матеріал підлягає вторинній переробці.

Пакети «банан» з логотипом: де шукати дрібний опт

Логотипи на пакетах-банан — сучасний маркетинг

Крім прямого призначення, пакет-банан з логотипом виконує ряд маркетингових завдань. Наприклад, вперше знайомить майбутнього покупця з компанією, нагадує про вдалий досвід покупки, а також інформує про знижки та акції. Такий маркетинг є ненав’язливим, але добре викарбовується в пам’яті.

Компанія «ТераПласт» здійснює виробництво пакетів-банан з логотипом в одно- та повнокольоровому друці. Завдяки цьому у свідомості покупця залишається образ бренду та кольорова гама. Друк можливий як з одного, так і з двох сторін.

Пакети «банан» з логотипом: де шукати дрібний опт

Стандартні розміри пакета-банана з логотипом: 200х300, 300х400, 350х450, 400х500, 500х600 мм. Використовуване чорнило стійке до вологи, механічного впливу і сонця, зберігає яскравість і чіткість.

Пакети «банан» з логотипом: де шукати дрібний опт

Дрібний опт пакетів з вирубною ручкою в «ТераПласт» дозволяє поступово вирішувати питання упаковки при розширенні асортименту магазину або виробництва. Крім того, у невеликій кількості зручно замовляти тематичні пакети із сезонним або святковим дизайном, а також упаковку до розпродажів та знижок. Окрім різноманіття дизайнів ви отримуєте незмінно високу якість упаковки.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button