Новости компаний

ScrewDriverKing — оригінальний набір із 40 позолочених викруток в одному інструменті

Компанія Chiseled Design (Нью-Йорк, США) представила на Kickstarter позолочений мультитул — набір ScrewDriverKing із 40 насадок-викруток, вміщених у маленьку ручку.

Насадки зроблені з нержавійки і покриті 18-каратним золоченням. У наявності чудове, хоча й не дуже зрозуміле комбінування вишуканого дизайну з високою кількістю інструментів.

З'єднувальний елемент — циліндрична ручка зі скошеними краями, в пазах якої вертикально розміщуються 27 6-мм бітів-викруток. Грані між пазами являють собою вигравірувані лінійки для вимірювань. У самому центрі ручки знаходиться пенал, де поміщаються ще кілька деталей — зокрема, кріплення для насадок у вигляді трубки, її поверхню можна застосувати, як напилок.

ScrewDriverKing - оригінальний набір із 40 позолочених викруток в одному інструменті

Частина, що знаходиться внизу пенала, закривається кришечкою на гвинтах. Якщо її зняти, то отвір, що з'явився, можна застосовувати як ріжковий ключ для ремонту, наприклад, велосипедів. А в центральну частину кришки вбудований рівень, заповнений спиртом, для контролю горизонтальності та контролю за правильним виставленням кута під час загвинчування гвинтів.

Набір SkrewDriverKing можна замовити на Kickstarter за 89 доларів. У роздріб він коштуватиме вже 200 доларів. За умови успіху кампанії зі збору коштів у продаж комплект надійде у квітні наступного року.

ScrewDriverKing - оригінальний набір із 40 позолочених викруток в одному інструменті

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button