Новости компаний

Cybertruck Ілона Маска за $40000 тепер навряд чи побачить світ

Cybertruck Ілона Маска за $40000 тепер навряд чи побачить світ

На данной неделе состоялось собрание акционеров Tesla, на котором Илон Маск сообщил грустную новость – нашумевшего электрического пикапа Cybertruck за $39 900 не будет. Возможно, если все сложится благоприятным образом, появится другая его версия — намного дороже. Но не в нынешнем году, и даже не в следующем.

Як причину Маск послався на небачену інфляцію в Америці. Також він повідомив, що з моменту першої презентації Cybertruck у 2019-му « багато чого змінилося » . Так багато, що досі не вийшло випустити жодного екземпляра пікапа, хоча попередні замовлення на них оформляють справно. Маск пообіцяв усім, хто вже вніс передоплату, отримання ще кращого, « до біса крутого » продукту. Але пізніше.

Про те, скільки коштуватиме новий Кібертрак, Ілон Маск не повідомив. Також він украй туманно описав процес виробництва — він стверджує, що Tesla найближчим часом почне встановлювати потрібне обладнання і купувати деталі. Іншими словами можна з великою рішучістю говорити, що пікап ще дуже не скоро з'явиться на дорогах, якщо з'явиться взагалі.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button