Новости компаний

Морський безпілотний тральщик ВМС США UISS визнали боєздатним

Морський безпілотний тральщик ВМС США UISS визнали боєздатним

Кораблі-безпілотники продовжують активно поповнювати лави ВМС США. Як повідомив Виконавчий офіс програми « Безпілотні та малі бойові кораблі » (PEO USC), 22 липня новий морський тральщик-безпілотник ВМС (UISS) визнали боєздатним.

Тральщик розроблений компанією Textron Systems. Він являє собою самохідне напівавтономне судно, яке призначене для пошуку підводних мін звуковим і магнітним способами. У міру готовності він має замінити тральщики ВМС типу Avenger і вертольоти MH-53E Sea Dragon. Його спускатимуть на воду з борту кораблів ВМФ для розчищення від мін морських комунікацій під час виконання різних місій.

UISS обладнаний двигуном на дизелі. Максимальна дальність — 140 км, часовий ресурс — 20 годин, корисне навантаження 1,8 т, швидкість близько сорока кілометрів/год. На борту апарата встановлено кілька гідролокаторів. Плюс до всього він оснащений системою ліквідації мін і датчиками спостереження, що дає можливість судну одночасно виявляти міни і визначати їхній клас.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button