Новости компаний

Northrop Grumman представить у грудні новий ядерний бомбардувальник B-21 Raider

Northrop Grumman представить у грудні новий ядерний бомбардувальник B-21 Raider

Northrop Grumman і командування ВПС Сполучених Штатів повідомили про презентацію нового стратегічного ударного бомбардувальника В-21 Raider, що відбудеться в перших числах грудня в Палмдейлі (Каліфорнія).

Минуло сім років з моменту укладення договору між Пентагоном і військово-промисловою корпорацією Northrop Grumman на розробку В-21, який має до середини століття повністю замінити власних застарілих попередників В-52, В-1 і В-2.

Через глибоку секретність про новий літак відомо вкрай мало, наприклад, що він буде дозвуковим (аеродинамічна схема — крило, що літає), обладнаний дуже сучасною авіонікою, вдосконаленим покриттям, яке поглинає радіосигнал, і те, що буде створено шість його прототипів. У планах командування ВПС поставити машину на крило протягом 5 років.

Перший політ має відбутися наступного року. Точна дата буде визначена згідно з підсумками наземних випробувань, куди входять перевірка живлення, льотних систем, нанесення стелс-покриття і швидкісне рулювання злітно-посадковою смугою. Пентагон має намір купити від 80 до 100 бомбардувальників, а з перспективою дозамовлення (залежно від фінальної ціни) — до 145.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button