Советы и рекомендации

Як вибрати надійний кондиціонер для будинку

Кондиціонер давно перестав бути розкішшю-його встановлюють і в будиночки за містом, і в невеликі студії. Спекотного літа без «кондея» жити досить важко, адже простого вентилятора для охолодження рідко вистачає. Справа за малим: правильно вибрати модель і замовити установку.

Опції для комфорту: бажані, але необов’язкові

Будь-який недорогий кондиціонер буде охолоджувати повітря. А якщо правильно розрахувати обслуговувану площу, ще й дуже ефективно. Для чого ж тоді купувати моделі, які в 1,5–2 рази дорожче?

Як ми вже згадали, в кондиціонерах може бути застосований інверторний двигун і просунута фільтраційна система. Все це проявляється на ціні пристрою.

Також в моделях середнього і топ-класу, в основному, є корисні опції, які здатні зробити експлуатацію затишніше. Сьогодні купити кондиціонер львів можна в інтернет магазині teplo-holod.co.ua, тут дуже гарний вибір, заходьте та перевірте самі.

Наприклад, такі:

 • Таймер-дає можливість налаштувати вимикання і включення кондиціонера. Припустимо, якщо вночі прохолодно, його можна і не застосовувати.
 • Wi-Fi-модуль-дозволяє управляти не тільки з пульта, але і зі смартфона, підключити Кондиціонер до системи розумного будинку.
 • Режим для ночі-підтримує температуру при мінімальному рівні шуму.
 • Вентиляційний режим-дає прекрасну можливість створювати рух повітря без зміни його температури.
 • Режим обігріву-кондиціонер працює і як обігрівач.
 • Зміна повітряні напрямки (іноді цей режим називають 3D-потік, «Бриз» і так далі) — дозволяє змінювати положення заслінок, змінюючи напрямок потоку повітря.
 • Автоматизований режим-контролює температуру і при необхідності підключає охолодження або нагрів.
Як вибрати надійний кондиціонер для будинку

Є кілька типів кондиціонерів

 1. спліт-системи-діляться на касетні, настінні, канальні, Підлогово-стельові, колонні;
 2. мультиспліт-системи-підключення до більшості настінних блоків в квартирі;
 3. мобільного-Кондиціонер мобільного типу;
 4. охолоджувач-дуже проста версія кондиціонера, проганяє повітря через фільтр, змочений холодною водою, таким чином вихолоджуючи повітря і збільшуючи його вологість;
 5. чилери-центральні кондиціонери великої потужності.

Який краще підібрати кондиціонер для будинку?

Щоб придбати найкращий варіант для будь-якого певного випадку, необхідно брати до уваги ряд визначальних параметрів. А якщо вас цыкавить Допомога у виборі кондиціонера, переходьте на сайт chp.com.ua.

Тип системи кондиціонування. Сучасні моделі кондиціонерів діляться на кондиціонери і мультиспліт системи.
Потужність обладнання. Від даного параметра залежить, настільки добре прилад справляється із завданнями які перед ним стоять. Недолік потужності = відсутність оптимальних параметрів мікроклімату в приміщенні, його надлишок = переплата за незатребувану потужність.
Тип внутрішніх блоків. Підбирати внутрішній блок потрібно виходячи з майбутнього місця його установки. Касетний внутрішній блок підійде для приміщень великого розміру з стелями на підвісах. Канальні блоки всередині застосовуються, якщо такий елемент необхідно якомога більше заховати. У кімнаті будуть помітні тільки решітки для вентиляції. Колонні кондиціонери встановлюють за умови обмеження стінового і монтажу стелі.
Дизайн. Сьогодні ряд моделей не вичерпується білим матовим / глянцевим пластиком. Навіть не дорогі моделі мають різні поєднання кольорів. Також кондиціонерам можуть бути властиві оригінальні геометричні форми.
Наявність додаткового функціоналу. Сучасні моделі кондиціонерів працюють не тільки на обігрів і охолодження кімнати, також вони мають додаткові функції: повітряне очищення, дезодорація, осушення, іонізація, змочування.

Основні характеристики, на які необхідно дивитися

Виробник

Кондиціонери-дуже складні пристрої, які часто без перерв працюють протягом багатьох годин. Це означає, що вони зобов’язані бути не тільки робочими, але і найбільш міцними, так як ремонт обійдеться в копієчку. Вважається, що найбільш надійні моделі виробляються японськими компаніями Mitsubishi і Daikin. Також дуже надійними є кондиціонери Shivaki, Panasonic, Toshiba, Fujitsu, Electrolux, Hitachi і Sharp. Корейські LG і Samsung дуже високою надійністю не відрізняються-природно, окремі моделі можуть бути винятком.

Як вибрати надійний кондиціонер для будинку

Тип

 • Всі кліматичні пристрої поділяють на три основних типи: моноблоки, спліт-системи і мультиспліт-системи.
 • Моноблоки складаються з одного корпусу, в якому розміщена і електроніка, і Компресорна система. Вони дешеві, дуже прості в застосуванні і можуть бути встановлені або прямо на підлогу, або у вікні. На превеликий жаль, плюс до всього моноблоки досить галасливі-спати з подібним кондиціонером в одній житловій зоні не вийде.
 • Спліт-системи складаються із зовнішнього блоку, який встановлюється за межами приміщення на зовнішній стінці будинку, і внутрішнього блоку, який розташовується на міжкімнатній перегородці. Вони набагато менше шумлять, але набагато дорожче моноблоків. Крім того, необхідність прокладки комунікацій всередині стін (труби, електричний кабель) вимагає якісної установки, яка також обійдеться в певну суму (залежить від певних умов у вас вдома або офісі).
 • Мультиспліт-системи замість одного внутрішнього блоку мають кілька блоків, які необхідно застосовувати для повітряного охолодження одночасно в декількох сусідніх приміщеннях. Вони підійдуть для квартир з декількома кімнатами і офісів.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button