Советы и рекомендации

Як вибрати літні бу шини

Як зрозуміти, які шини Шукати

Наприклад, що шини зносилися, прийшли в непридатність або змінився сезон. Про те, як оцінити стан шин і зрозуміти, коли їх необхідно міняти, ми детально написали в індивідуальній інструкції. Перед тим як приступити до пошуків шин, важливо вміти зчитувати їх параметри. Найбільш важливі в даній ситуації-це розмір, виробник і модель шини.

Якщо завдання-придбати набір з чотирьох шин, то важливо дотримати розмір. Якщо ви пошкодили одну шину, потрібно буде шукати точно таку ж: на 2-ух колесах однієї осі повинні бути шини з однаковим малюнком протектора, а це можна виключно у випадку з шинами однієї моделі.

Купівля б / у шин дасть можливість не влазити в позику, якщо новий комплект дуже дорогий. Або допоможе тим, хто точно знає, що в кінці сезону буде міняти машину: немає ніякого сенсу купувати нову гуму для наступного водія. Але все-таки теоретичний розрахунок не передбачає Ваш час поїздки за черговою покупкою і небезпеки придбати поганий комплект. Якщо запланували їздити на машині хоча б 2 роки — придбайте нові шини. А замовити надійні літні шини бу, можна на сайті https://by-shyna.com/ua/.

На що звернути увагу під час покупки?

Не потрібно відразу їхати до продавця шин. Зателефонуйте йому і поцікавтеся основою продажу шин.

Вона розповість багато, якщо зрозуміло продавець не бреше. Покришки можуть мати невидимі недоліки, які важко помітити з першого погляду. Задайте питання про те, чи були проколи або ремонт покришок, чи є або немає грижі і чи були бічні порізи? Потім порівняйте ціну з новими бюджетними моделями! І лише потім їдете на огляд.
Оглядаєте боковини і протектор гуми.

Якщо на боковинах ви бачите заплатки (ремонт бічних порізів) поцікавтеся чи немає гриж тут. Якщо ви бачите сліди НАВАРКИ (та наварка в ХХІ столітті, сам був в шоці) — відмовляєтеся від придбання.

Герметик на внутрішній стороні обода, не говорить ні про що хороше. Прибрати сліди герметика практично неможливо. А його наявність створює проблеми з балансуванням, так як нанесення не рівномірне, і попросить обов’язкової установки камери. Це може призвести до позачергових витрат. Маленькі тріщини на бічних поверхнях, теж уваги заслуговують. Вони як правило розташовані як з зовнішньої, так і зсередини. При знаходженні маленьких тріщин, краще розглянути інші варіанти. Найімовірніше, покришки не вірно зберігалися або застосовувалися досить великий термін.

Вертикально або горизонтально

Для початку про базові правила зберігання. При складуванні покришок для їзди взимку слід по-всякому вберегти їх від ультрафіолетових променів (сонячних променів), через які гума втрачає пластичність і покривається тріщинами, а ще від різного роду опадів. У підсумку, Зберігайте колеса в спеціалізованих пакетах з поліетилену або під водонепроникною тканиною. Перед відправкою їх на гідний відпочинок не забувайте очистити їх від бруду, так як вона прискорює старіння і до того ж ховає пошкодження.

Окрема розмова-як власне розміщувати шини. Якщо вони йдуть в зборі з дисками, то дозволяється зберігання горизонтально або вертикальне підвішування. Ставити їх вертикально дуже небажано — в більшості випадків деформуються. З покришками без дисків ситуація зворотна. Складати і підвішувати їх не рекомендується. Зберігати слід стоячи.

Як вибрати літні бу шини

Чим небезпечний знос

Комплект новеньких ароматних покришок-задоволення дороге, тому господарям автомобіля часто доводиться вивчати оголошення про продаж вживаних шин. Варіант? Варіант! Але ми рішуче не рекомендуємо купувати втомлені колеса за символічну суму»на доїзд, пару місяців покататися». За літо будуть і аварійні ситуації, і необхідність різко відторомозитися, і сильні дощі, під час яких часто відбувається аквапланування. Як поведуть себе зносилися шини?

Якщо відповідь все ще не зрозуміла, то радимо мати на увазі інформацію від видання «за кермом». При зношуванні протектора на дві третини різниця в площі плями контакту в статиці мінімальна. Варто автомобілю почати рух і картина зміниться-пляма контакту буде зменшуватися в міру набору швидкості і після 100 кілометрів на годину від початкової площі залишається близько 90%. У нової шини показник в середньому зменшується частково.

Вік автогуми

В силу постійного контакту з агресивним зовнішнім середовищем, будь-яка шина має власний термін придатності. Матеріали каркаса і гумова суміш протягом певного часу окислюються, вступають у взаємодію з реагентами, сохнуть, втрачаючи власні початкові властивості і характеристики. Завдяки цьому для коректної оцінки стану виробу слід передбачити вік його, якість зберігання та умови експлуатації. Ці параметри дуже важливі навіть у разі відповідної висоти протектора і ступеня зносу.

Перш за все перевіряється Фабричне маркування із зазначеною датою виготовлення. Хорошим вважається вік, що не перевищує п’яти років, за умови дотримання всіх правил зберігання. Зазвичай гума працює довше, але в даному випадку гарантувати надійність силового каркаса в складній ситуації не зможе навіть виробник. А про наслідки руйнування шини на високій швидкості здогадатися легко.

Як вибрати літні бу шини

Якщо в купується комплекті все покришки мають різні дати виробництва, то це говорить, що він зібраний з «запасок», або ж гума докуповувалася під час експлуатації. До подібних шин необхідно поставитися дуже уважно і перевірити два рази.

При збігу дат на всіх колесах набору і їх віці до п’яти років, необхідно уважно переглянути зовнішні і внутрішні поверхні кожної шини. Гума не повинна мати ніяких «павутинок» з маленьких тріщин, а бути гладкою і монолітною.

Підводячи підсумок необхідно підкреслити, що дуже часто покришки які зберігалися невірно, обробляють хімічним відновником кольору, що приховує дрібні недоліки і недоліки. Для того, щоб уникнути таких вивертів беріть з собою канцелярську лупу, яка дасть можливість вибрати гідну взуття для дисків вашого залізного коня.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Посмотрите еще
Close
Back to top button