Новости компаний

Nucleon 16 — перший велосипед із революційним приводом Supre Drive

Nucleon 16 - перший велосипед із революційним приводом Supre Drive

Компанія Nicolai Bicycles представила нову модель гірського велосипеда Nucleon 16, на якому встановлено інноваційну систему перемикання швидкостей Supre Drive. Її розробив інженер Седрік Евелі з канадської компанії Lal Bikes, технологію вперше показали в листопаді минулого року. Основна відмінність від класичних перемикачів — у перенесенні механізмів з-під осі колеса в бічний простір.

Невисоке розташування традиційного перемикача швидкостей на велосипедах призводить до їхнього частого засмічення, крім того, у подібної системи тільки одна точка опори. Supre Drive має дві точки опори і захисний каркас, тому велосипед можна класти прямо на перемикач без ризику пошкодити його. Механізм вийшов важчим і важчим за стандартну трансмісію на 200 грам, але він все ж легший за конструкції з внутрішньою коробкою швидкостей.

Nucleon 16 - перший велосипед із революційним приводом Supre Drive

На моделі Nucleon 16 встановлена доопрацьована версія Supre Drive з 12 швидкостями під касету Shimano 10-51t. Тут застосовується окремий важіль натягувача з гідравлічним демпфуванням, який крутиться навколо осі каретки. Це забезпечує рівномірний натяг ланцюга на всьому діапазоні швидкостей і дає можливість застосовувати комбінацію з 29-дюймового колеса в передній частині та 27,5-дюймового ззаду. Цей режим оптимальний для складного маневрування на пересіченій місцевості.

Вага Nucleon 16 з рамою з алюмінію 7020-T6 становить 16,5 кг, доступні п'ять версій розміру корпусу. Вартість велосипеда стартує від $7559.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button