Новости компаний

Творці електричного джетпака CopterPack показали нове польотне відео

Творці електричного джетпака CopterPack показали нове польотне відео

Австралийская компания CopterPack представила новое рекламное видео собственной разработки, которая именуется « электрическим ранцевым вертолетом » . Видео специально снято так, что не открывает рабочий принцип данного устройства, однако понятно, что есть у него хороший потенциал стать персональным средством передвижения по воздуху. Истинные характеристики этого аппарата остаются малоизвестными.

На сайті CopterPack гранично мінімум інформації про такий пристрій, розробники намагаються тримати власне дітище в секреті. Відомо, що в конструкції застосовується вуглецеве волокно, а система двигунів має функцію автоматичного балансування. Мабуть, тут використовуються пропелери значних розмірів, у кілька рівнів лопатей. Це сильно нагадує набір дронів « в одній упряжці » , вони разом здатні підняти в небо людину.

Негайно постає питання: а як справи йдуть із безпекою? Пілот надійно пристібається до ранця, проте чи є там парашут на випадок падіння? Складається враження, що людина просто підвішена до конструкції. Мобільність і швидкість реакції ранця, судячи з відео, також поки не радують.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button