Новости компаний

Френкі Запата розробив літаюче крісло, здатне розганятися до 250 кілометрів на годину

Френкі Запата розробив літаюче крісло, здатне розганятися до 250 кілометрів на годину

Відомий творець водного і реактивного флайбордів Френкі Запата, незважаючи на нещодавню серйозну аварію власного джетборда, має намір поставити на крило чергову новинку — особистий літальний апарат JetRacer.

При его создании Запата использовал собственные прежние наработки. Идет речь о летательном аппарате Flyboard Air c небольшой реактивной турбиной, работающей на авиационном керосине, на которой ему получилось (хотя и с посадкой) преодолеть Ла-Манш. В отличие от Flyboard Air, представляющем собой ранец, JetRacer напоминает летающее кресло, оснащенное десятью двигателями.

Френкі Запата розробив літаюче крісло, здатне розганятися до 250 кілометрів на годину

За наявними даними, Запата істотно вдосконалив систему управління, обладнавши кожен двигун керованим вектором тяги, що додало літальному апарату небачену раніше мобільність. Тепер він може виконувати фігуру вищого пілотажу, що нагадує « бочку » .

JetRacer, на думку Запати, знайде використання як у цивільній, так і у військовій сферах. Він може літати зі швидкістю до 250 кілометрів на годину, підніматися на трикілометрову висоту і транспортувати до 200 кг корисного вантажу.

Запата і його компанія (Zapata) ще не сформувалися з початком серійного виробництва і вартістю власного дітища — поки все вичерпується демонстраційними польотами. Однак не так давно було оголошено набір добровольців, які наважаться здійснити політ на JetRacer. Спочатку буде відібрано 100 осіб, пізніше з них відберуть 25 найкращих. Їм-то і належить продовжити справу, розпочату легендарним « літаючим французом » .

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button