Новости компаний

Праска вертикального прасування: секрети популярності

Останнім часом зростає попит на пристрої з можливістю прасувати у вертикальному положенні. Такі моделі ефективно розгладжують будь-яку тканину навіть від сильної пом’ятості. Вони також популярні завдяки оснащенню додатковими інноваційними функціями, які ми розглянемо нижче.

Праска вертикального прасування: секрети популярності

Опції приладів

Чим більше можливостей підтримує техніка, тим ширше сфера та комфорт її використання. Для швидкого та ефективного розгладжування складок можна купити праску для вертикального прасування з такими функціями:

 1. Крапля-стоп — забезпечує гарний результат і перешкоджає протіканню води на одяг.
 2. Автоматичне відключення — пристрій припиняє роботу, якщо користувач довго не змінює його положення.
 3. Quick Calc Release — легко та швидко очищає техніку від накипу, забезпечує тривалий експлуатаційний термін і оптимальну подачу пари під час кожного прасування.
 4. Світловий індикатор — при ввімкненні приладу активується підсвітка.
 5. Optimal TEMP — автоматичне регулювання температури, у випадку перегрівання пристрій припиняє працювати. Опція сприяє довговічності техніки.
 6. Екорежим — допомагає заощадити споживання електроенергії та ваш бюджет.
Праска вертикального прасування: секрети популярності

 

Від кількості функцій, що ними оснащена модель, залежить її вартість.

Чому пристрій для вертикального прасування такий популярний

Техніка вирізняється інноваційними рішеннями для комфортного використання та максимальної ефективності. Вона користується популярністю завдяки таким перевагам:

 1. Інноваційна підошва — ексклюзивне покриття SteamGlide Elite з міцної сталі забезпечує гладке ковзання по тканині будь-якої структури, не залишає білих плям і слідів на речах. Спеціальні отвори призначені для постійної подачі пари, що полегшує процес.
 2. Унікальний дизайн — прилади вирізняються оригінальним сучасним оформленням.
 3. Великий резервуар для води — пристрої оснащені контейнером на 300 мл рідини. Тепер вам не потрібно постійно контролювати її наявність, адже такого об’єму вистачить на довготривале прасування.
 4. Висока ефективність — пара глибоко проникає в тканину. Це дозволяє ефективно обробляти найскладніші матеріали, такі як льон та бавовна. При цьому пристрої не пошкоджують речі, зберігають структуру волокон.
 5. Довгий шнур — не заплутується під час процесу та дає змогу дотягнутися до будь-якого місця на одязі.
 6. Висока потужність — деякі моделі оснащені показником 2600 Вт, що забезпечує швидкий нагрів підошви. Вже за хвилину після ввімкнення ви можете прасувати.
Праска вертикального прасування: секрети популярності

 

Найголовніша перевага техніки — можливість обробки одягу паром у вертикальному положенні, що дуже зручно, легко та швидко. Це особливо актуально зранку, під час зборів на роботу, коли потрібно швидко підготувати костюм чи шкільний дитячий одяг.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button