Новости компаний

Естетичні методи корекції усмішки

Корекція прикусу стає все більш популярною послугою серед людей різного віку, адже неправильне положення зубів впливає не тільки на естетику усмішки, а й здоров’я ротової порожнини. Щоб лікування проходило з комфортом та майже непомітно для сторонніх людей, сучасна стоматологія пропонує естетичні ортодонтичні системи.

Прозорі сапфірові брекет-системи

Естетичні методи корекції усмішки

Сапфірові брекети – конструкція зі штучних сапфірів, синтезованих із кремнію та його похідних. Вони бувають лігатурними та самолігуючими. У першому випадку кріплення дуги відбувається за допомогою лігатур, у другому – завдяки спеціальним замочкам на кожному брекеті. Відповідно, останній варіант забезпечує найвищу естетику. Прозора конструкція стає майже непомітною під час мовлення та сміху.

Естетичні методи корекції усмішки

Серед інших переваг сапфірових ортодонтичних конструкцій:

Естетичні методи корекції усмішки
 • гіпоалергенність;
 • швидке звикання;
 • ефективність для дітей і дорослих;
 • комфортне носіння без порушення дикції;
 • зменшене тертя під час ковзання дуги завдяки спеціальній обробці;
 • стійкість до фарбування (хоча елементи системи можуть змінювати колір у разі частого споживання кави, соків, чаю, червоних ягід тощо).

Недоліками сапфірових брекетів називають високу вартість, триваліший термін терапії, як порівнювати з металевими аналогами, та необхідність ретельного догляду. Крім того, краще встановлювати таку систему на білі зуби, адже на жовтій емалі брекети навпаки вирізнятимуться та привертатимуть сторонню увагу.

Непомітні ортодонтичні капи (елайнери)

Естетичні методи корекції усмішки

Елайнери – прозорі ортодонтичні капи, що м’яко тиснуть на зуби, поступово зміщуючи їх у правильне положення. Конструкції виготовляються із полімерного матеріалу та дають змогу коригувати незначні нерівності зубного ряду. Для цього потрібно носити ортодонтичну систему не менше 22 годин на добу та своєчасно змінювати капу, щоби поступово збільшувати тиск, необхідний для вирівнювання зубів

Клінічні випадки, коли елайнери можуть бути ефективними:

Естетичні методи корекції усмішки
 • неправильне розташування одного чи декількох зубів у ряду;
 • широкі міжзубні проміжки (діастема, треми);
 • помірно виражена скупченість зубів.

Відповідно, брекети дають змогу вирішувати ширший перелік проблем. Зокрема, вони призначаються для складних клінічних випадків, як дистопія, неправильне формування щелеп чи руйнування щелепних суглобів через патології прикусу. Важливо пам’ятати, що використання елайнерів неможливе в разі гострого пародонтиту, прорізування зубів, зубного каменю, карієсу та деяких неврологічних захворювань.

Серед важливих переваг елайнерів:

Естетичні методи корекції усмішки
 • непомітність у процесі носіння;
 • відсутність травм м’яких тканин і слизових оболонок;
 • просте знімання для приймання їжі та гігієни ротової порожнини.

Оптимальний варіант естетичної ортодонтичної системи допоможе підібрати лікар після комплексної діагностики. Почати шлях до здорової та гарної усмішки можна на консультації в ортодонта клініки Ukrainian Dentist Club.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button