Перевага пневматичної сівалки

На сьогоднішній день практично всі роботи в сільськогосподарській діяльності проводяться механізованим чином. Важко уявити собі, що раніше грунт обробляли, удобрювали і засаджували вручну. Тепер всі ці роботи виконуються тільки з використанням спеціальної техніки, видів якої на сьогоднішній день представлено досить багато. У тому числі до них можна віднести і пневматичну сівалку.

Основним призначенням цього виду техніки є посів зернових, а також дрібнонасінних культур. Як правило, посів Пневматична сівалка виробляє двома способами, один з яких смуговий, а другий рядовий. Варто відзначити, що дана техніка здатна до посіву відразу декількох культур, причому якщо того вимагає необхідність, сівалка може змішувати культури, а також одночасно з посівом вносити в грунт добрива і мінеральні компоненти, причому добрива сівалка буде вносити на рівень нижче висаджених насіння. За допомогою цього механізованого засобу можлива також посадка таких культур, як кукурудза та інших рослин просапного типу. А якщо вас цікавить пневматична сівалка VESTA 8 PROFI, переходите на сайт https://elvorti.com/catalog/sivalki-prosapni/vesta-8-profi.html.

Пневматична сівалка 750 А

Всього за один прохід Пневматична сівалка здатна виконати безпосередньо сам посів зернових та інших культур, причому відбувається це на необробленому грунті з повним збереженням структури її верхніх шарів. Також сівалка здатна до висаджування насіння і на повністю обробленому плугом грунті. Наступною операцією, яку виконує дана техніка, є підрізування бур’янів, після чого сівалка починає при необхідності вносити удобрювальні компоненти в грунт, приблизно на пару сантиметрів нижче рівня посадки насіння. Закінчує цикл роботи Пневматична сівалка тим, що накочує смугу, на якій стався посів.

Перевага пневматичної сівалкидана техніка

ПРИСТРІЙ ПНЕВМАТИЧНОЇ СІВАЛКИ

В результаті використання даного механізованого засобу для посіву відбувається не тільки повне збереження структури грунту, але і запобігає появі ерозій, грунт отримує захист від зайвої втрати вологи, а також надійно зберігається від пересихання. Результатом використання сівалки, як правило, є отримання прекрасного врожаю з одночасним збереженням всіх родючих властивостей грунту.

Головними робочими вузлами пневматичної сівалки є рама основного типу, яка спереду кріпиться на Тракторний пристрій, а ззаду тримається на колесах. Їх шини досить широкі, з низьким тиском, для того, щоб якомога менше впливати на грунт. У центрі рами встановлюється спеціальний бункер для насіння, оснащений регульованим роздільником, який ділить бункер на два відсіки. Також Бункери забезпечені двома апаратами для висівання і парою ворошителів. Варто відзначити, що ворошителі приводяться в роботу від коліс опорного типу.

Сівалка оснащена спеціальною пневматичною системою, яка транспортує насіння від апарату для висівання до сошника, дана система працює за принципом доставки безпосередньо. Система оснащена напірним вентилятором, потік якого можна регулювати. Також до складу пневмосистеми входять так звані тукопроводи і провідники для насіння. До рами основного призначення, як правило, прикріплені ще кілька рам різного призначення. На них, в свою чергу, розташовані сошники, які призначені для оранки борозни і подачі в неї насіння.

ПРИНЦИП РОБОТИ ПНЕВМАТИЧНОЇ СІВАЛКИ

Принцип роботи пневматичної сівалки виглядає наступним чином. Дрібнонасінні і зернові культури з бункера самопливом видаються в апарат для висівання. Туки з відділення також самопливом надходять в апарат для висадки туків. Після цього насіння і туки видаються в повітропровід і за допомогою надходить потоку повітряної маси видаються в колектор, який рівномірним чином розподіляє їх по семятукопроводам.

Новинка! Пневматична сівалка KUHN Kosma

Перевага пневматичної сівалкидана техніка

Саморобний ексгаустер на пневматичну сівалку («как это устроено»)

Далі насіннєва маса подається до сошникам. Сошник розпушує борозенку, подає в неї насіння і туки, а спеціальний елемент, іменований загортачем, закриває борозенку. Після виконаної роботи відбувається вирівнювання поверхні поля за допомогою спеціального шлейфу.

Поделиться с друзьями
Avatar photo

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Оцените автора
( Пока оценок нет )