Это интересно

Будинок або квартира — в чому основні відмінності?

Будинок або квартира — це, здавалося б, просте питання задають багато людей, які починають свою пригоду з пошуку власного житла.

Чи всі знають, чим відрізняється будинок від квартири? Можливо, ми знаємо багато про що, але можуть бути сумніви, які ми досі не усвідомлювали. Сьогодні ми опишемо основні відмінності, щоб в майбутньому вас ніщо не здивувало.

Будинок або квартира — в чому основні відмінності?

Місцезнаходження

Як відомо, нові квартири найчастіше будуються в безпосередній близькості від центрів міст. Окремо розташовані будинки зустрічаються набагато рідше. Визначившись з місцем проживання, виникає питання-що нам важливіше? У самому центрі або, може бути, в передмісті?

У випадку з останнім, у нас буде набагато більше пропозицій квартир або будинків прямо від забудовника, зокрема є можливість переглянути новобудови Залізничний район Львів на https://vdoma.online/residential-complexes/1/zaliznychnyi. Залізничний район район знаходиться на південному заході великого міста, має хорошу інфраструктуру, зручне сполучення транспорту, потрібні для життя соціальні об’єкти і величезна кількість насаджень зелені. Якщо вам цікаві новобудови Львів Залізничний район, то скористайтеся порталом будинку Online, щоб дізнатися про всі проекти, які удостоюються Вашої уваги і можуть стати хорошою інвестицією.

Ціна

Як ми вже говорили, нещодавно побудовані будинки зазвичай розташовані далі від центру міста. Ціни на землю дешевше, і за ту ж суму грошей ви можете придбати велику площу вашої власності. І це може стати ключовою відмінністю при покупці! Звичайно, не забувайте, що на продаж пропонуються і будинки в дорогих районах міста. Вони престижні завдяки своєму місцю розташування, яке на ринку нерухомості стоїть на першому місці. Тим не менш, легше знайти дешевший будинок з більшою площею, ніж велику квартиру, розташовану в центрі.

Загальні приміщення

При покупці квартири ми приречені на спільне володіння загальними частинами. Такі речі, як фасади, коридори, ліфти та земля під будівлею, належать усім. В результаті ми повинні брати участь в їх ремонті і обслуговуванні. Якщо мова йде про будинок, то ми є його власниками. Ми приймаємо рішення про зовнішній вигляд, матеріали та архітектуру, що оточує наш простір.

Сад

У багатоквартирних будинках сади бувають на рівні першого поверху або на терасах більш високих поверхів. Однак багато людей не люблять проводити час в саду, де над головою багато квартир з цікавими мешканцями. Таким чином, ми позбавляємо себе бажаного усамітнення і інтимної атмосфери для життя. Якщо у вас є будинок, ви, безсумнівно, будете набагато більш щасливим володарем власного «таємного саду».

Пам’ятайте, що в багатьох житлових проектах зараз є місця загального користування. Ви знайдете там лавки, дитячі майданчики, тренажерні зали на відкритому повітрі і т.д. у разі покупки будинку у вас буде сад, але вам доведеться самостійно піклуватися про всі зручності. Його обладнання та супутні витрати ляжуть на ваші плечі.

Технічне обслуговування

Якщо у вас є будинок, ви повинні дбати про сад, Фасади, під’їзну колію та всі інші елементи ландшафтного дизайну. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, вам буде надана послуга повного прибирання та благоустрою території. Деякі люди отримують задоволення від роботи по стрижці газону, але є і ті, хто очікує, що всі ці обов’язки будуть зроблені за них. В цьому відношенні квартира в багатоквартирному будинку має набагато більше переваг, ніж в будинку.

Безпека

Живучи в багатоквартирному будинку, ми маємо багато сусідів. Часто хтось знаходиться в сусідній квартирі, і ніколи не буває так, що вся будівля в один момент стає безлюдним. Що з цим пов’язано? Залишаючи квартиру, наприклад, під час відпустки, ми можемо бути більш впевнені, що хтось зверне увагу на непроханого гостя або шуми, що доносяться з-за стіни. Виходячи з дому, набагато менша кількість людей може спостерігати за тим, що в ньому відбувається, і нам доведеться інвестувати в професійний захист і сучасні системи безпеки.

Паркувальні місця

При проектуванні будинку архітектори часто вже мають певну кількість паркувальних місць, які повинні бути передбачені для даного проекту. Таким чином, купуючи будинок, ви навряд чи будете турбуватися про паркування. Звичайно, в разі великих інвестицій часто нав’язується і кількість паркувальних місць. Однак на практиці виявляється, що їх недостатньо для такої великої кількості жителів.

Ми сподіваємося, що наведені вище поради дадуть вам гарне уявлення про відмінності між двома доступними продуктами на ринку нерухомості. Кожна людина має свої переваги і повинен визначити, що для нього найбільш важливо, а без яких зручностей він може обійтися. Перед покупкою обміркуйте кожен пункт і виберіть краще рішення для вас.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button