Новости компаний

Зачіски для вечері: створюємо модний образ

Свята, вечірки та інші заходи — привід зустрітися з родичами та друзями, аби добре провести час. Не так важливе місце зустрічі: вдома або в ресторані, головне — гарний настрій та цікавий образ. Вбрання та зачіску можна підібрати самостійно. Щоб укласти волосся, не обов’язково йти до перукарні: достатньо вибрати плойку з потрібними насадками.

Зачіски для вечері: створюємо модний образ

Які зачіски здатні робити плойки

Стрижка та зачіска здатні створити враження. Збираючись на захід, важливо заздалегідь продумати вигляд. Варто задіяти фантазію та вирішити, як закріпити волосся: шпильками, мусом чи лаком. Створити об’єм можна за допомогою плойки. Залежно від технології, вона допоможе робити різні зачіски, навіть професійного рівня. Різноманітні моделі функціональної плойки для волосся на сайті Алло можливо замовити в декілька кліків. Babyliss Pro, Esperanza, Geemy, Hairway, Maestro, Remington або Rowenta — виробники, продукція яких варта вашої уваги. В асортименті представлено такі види:

Зачіски для вечері: створюємо модний образ
  1. Кругла. З її допомогою створюється завивка на кінчиках волосся. Інша техніка дозволяє зробити локони ближче до коріння.
  2. Конусна – це локони різного діаметру. Маленькі біля коріння та крупніші знизу — ефектно.
  3. Спіральна. Має вигляд рівномірно розташованих жолобків. Під термічним впливом створюються рівні завитки без вигинів.
  4. Гофре. Слід відокремити пасмо товщиною 5 см, зафіксувати плойку біля кореня та провести по всій довжині, тримаючи не довше 10 секунд. Повторити те саме з рештою волосся. Потім збризнути лаком, щоб ефект зберігався довше.
  5. Потрійна. Не лише завиває, а й випрямляє локони. Розмістіть волосся на робочій поверхні та притисніть двома іншими. Цей метод не заламує, а створює рівномірні вигини. Діаметр від 18 до 22 мм дозволяє робити менші та більші кучері.

Під час використання термоприладів слід захищати волосся спеціальними гелями, аби воно не пошкодилось. Варто звертати увагу на плойки з поверхнею, що мінімізує негативний вплив. Покриття може бути керамічним, титановим, турмаліновим. У деяких моделях кераміка поєднується з турмаліном або кератином. Для комфортного використання прилади оснащені захистом від перегрівання, функцією блокування кнопок, автовідключенням, іонізацією та швидким нагріванням.

Зачіски для вечері: створюємо модний образ

Як поєднати вбрання та зачіску для ресторану

Збираючись на вечерю до ресторану, важливо зробити стильну, модну та навіть грайливу зачіску. Легкі кучері, локони середнього розміру, асиметрія — варіантів безліч. Волосся можна прикрасити блискітками або гарними шпильками. Діловий стиль — поєднання блузки з піджаком. Різноманітні сукні надають цікавого або стриманого образу. Але в будь-якому разі без плойки для волосся буде складно обійтися. Адже це чудовий помічник для кожної жінки.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button