Новости компаний

Підводний дрон SeaSearcher допоможе шукачам затонулих скарбів

Підводний дрон SeaSearcher допоможе шукачам затонулих скарбів

Усі, хто хоч якось намагався знайти затонулі багатства, знають, що це дуже витратний і технічно непростий захід. Зробити легшою роботу шукачам підводних скарбів допоможе підводний дрон SeaSearcher, розроблений під управлінням інженера Тіма Рейнольдса, який очолює компанію Wild Manta.

Цей підводний апарат спеціально « заточений » для пошуку металів (з акцентом на дорогі), які він може виявити на глибині до 10 метрів під морським дном. У процесі пошуку SeaSearcher створює цифрову 3D-карту із зазначенням на ній місця знаходження загубленого скарбу.

У чому полягає принцип пошукового ноу-хау — комерційна таємниця. Відомо тільки, що дрон може « пірнати » на 100-метрову глибину, після цього виконувати « політ » над морським дном на висоті 1 метр, ретельно промацуючи його за допомогою електро-магнітних, радіочастотних і звукових хвиль.

Підводний дрон SeaSearcher допоможе шукачам затонулих скарбів

Задіюючи алгоритми, сформовані в процесі машинного навчання, підводний безпілотник ретельно проводить аналіз, як заховані на дні предмети з металу реагують на ці хвилі. У результаті, йому вдається поміряти глибину залягання об'єктів пошуку і тип металу, з якого вони складаються.

Щоправда, під час тестових випробувань на місці однієї з корабельних аварій у Флориді він так і не виявив срібла і золота. Йому дісталася « здобич » дрібніша — предмети з алюмінію, свинцю, латуні, нержавіючої сталі та міді.

Оскільки йдеться про прототип майбутнього підводного безпілотника, його творцям є над чим працювати. Серійний SeaSearcher буде управлятися на відстані, або працювати повністю в автономному режимі за спеціальною програмою. Також може бути варіант інтеграції дрона в буксирувану установку.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button