Новости компаний

» Особистий коптер із коробки » Ryse Recon здійснив перший керований політ

" Особистий коптер із коробки " Ryse Recon здійснив перший керований політ

Компанія з Америки Ryse Aerotech показала відео першого пілотованого польоту власного eVTOL-апарату під назвою Recon. Машина на тлі інших літаючих пристроїв із людиною на борту не виділяється практично нічим — крім концепції. Це перший у власному роді транспорт « з коробки » , на якому можна літати, не маючи ні ліцензії пілота, ні навіть базових здібностей пілотування.

Ідея Recon з'явилася на світ з того, що фермерам в Америці необхідно регулярно інспектувати власні володіння, які зазвичай розташовані на великій площі. І не завжди це рівне поле, дуже часто є необхідність обігнути лісовий масив, пагорб, перебратися через річку або озеро. Швидкість переміщення, мобільність, зовнішній вигляд апарату для цих польотів не мають жодного значення, це робоча конячка фермера XXI століття.

" Особистий коптер із коробки " Ryse Recon здійснив перший керований політ

Ryse Recon важить 130 кг, бере на борт пасажира вагою 90 кг, але не може переміщати жодного вантажу. Він підіймається на висоту до 200 м, має граничну швидкість у 90 кілометрів на годину і крейсерську в 65 кілометрів на годину. Тривалість польоту на одному заряді батарей становить не більше 25 хвилин, а ось дальність безпосередньо залежить від погоди — апарат не здатний чинити опір навіть невеликому зустрічному вітру.

З переваг можна підкреслити управління за допомогою пари джойстиків, яке навіть простіше, ніж у відеоіграх. Також у Recon є система автоматизованого контролю висоти. Журналісти, яких запросили на презентацію, освоїлися з керуванням з першої спроби. Щоправда, їм не припав до душі цінник у $150 000, але в Ryse пообіцяли зробити його нижчим під час запуску серійного виробництва.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button