Советы и рекомендации

Мрієте про камін в будинку? Дізнайтеся, як правильно вибрати камінну вставку

Вставка-це серце будь-якого каміна. Власне в ньому ми запалимо вогонь, і власне в ньому буде вироблятися тепло для обігріву нашого будинку. Тому вибір хорошої камінної камери згоряння-це один з найважливіших питань, від якого залежить ефективність і функціональність нашого сімейного вогнища. Серед камінних печей, наявних на ринку, ми можемо знайти печі різного розміру, форм, а ще продуктивності, що дасть можливість нам вибрати ту, яка дійсно відповідає нашим очікуванням. На що ж перш за все необхідно звернути увагу під час вибору камінної печі? Існує кілька важливих факторів, про які потрібно пам’ятати — потужність нагріву, варіант установки, особливості корпусу, а ще зорова привабливість і ціна.

Типи камінних печей

Під час вибору камінної вставки ми можемо почати з розгляду наявних типів камінних вставок. Дуже часто камінні вставки поділяють на 3 групи: класичні вставки, вставки з водяним кишенею і камінні касети.

Класичні камінні вставки-характеристики

Класичні камінні вставки як і каміни Львів бувають різноманітних форм, моделей і розмірів. Вони відносяться до дуже часто обраній групі вставок, оскільки ідеально вписуються як в сучасні, так і в традиційні дизайнерські інтер’єри. Дуже часто камінні вставки даного типу застосовуються як правило для прикраси або для обігріву не дуже площ великого розміру, але їх можна застосовувати і в системах розподілу гарячого повітря для обігріву всього будинку.

Вставки з водяною сорочкою-характеристики

Все більш поширеними є вставки з водяною сорочкою, які дійсно дають можливість економічно обігрівати будинок. Вставки з водяною сорочкою приєднуються до системи централізованого опалення через спеціалізовану систему руху води по замкнутому контуру. Говорячи по іншому водяна сорочка досить швидко нагрівається гарячим повітрям з каміна, і нагріта в ній вода потрапляє в нагрівальний змійовик, який живить центральну опалювальну систему. Таким чином, водогрійний камін стає альтернативою газовій або вугільній плиті, так як він може живити всю центральну опалювальну систему, а ще підігрівати воду для домашніх потреб. Найвагомішим недоліком камінів з камінною полицею вважається вартість установки-досконало даний тип каміна передбачається на стадії проектування будинку. Це дасть можливість вам встановити необхідні зв’язки. Якщо ви хочете поставити камін в існуючому будинку, це попросить великих і дуже дорогих переробок.

Камінні касети-характеристики

Камінна касета-це звичайне рішення, що доповнює класичну камінну вставку. Таке рішення рекомендується, коли стара вставка зносилася і її видалення і заміна нерентабельні.

Корпус камінної печі-типи і характеристики

Камінні вставки зазвичай робляться зі сталі або чавуну. Це надійні матеріали, які стійкі до великих температур і добре проводять тепло. Чавунні вставки можна дізнатися по їх громіздкості і багатому, іноді навіть сільському дизайну. Іноді навіть задня пластина вставки прикрашена і добре видно. Такі вставки чудово підійдуть для традиційних або сільських інтер’єрів. Чавунний візерунок вставки-чудовий спосіб виділити шик і вишуканість приміщення. Сталеві вставки зазвичай прості, витончені і мінімалістичні і важать набагато менше, якщо порівнювати з чавунними. У сталевих камінах домінує скло, рамки досить тонкі і добре невидимі, внаслідок чого палаючий всередині вогонь виглядає велично і найбільш природно. Сталеві вставки також виділяються від чавунних за власною конструкцією. Високий дефлектор і високі грані полегшують розпалювання каміна, а ще дозволяють вставляти довші шматки дров. Сталеві вставки, на превеликий жаль, мають один серйозний недолік-вони значно дорожче власних чавунних аналогів. Завдяки цьому їх популярність набагато менше, ніж у чавунних вставок.

Що потрібно брати до уваги під час вибору камінної печі?

Асортимент різних типів камінних печей досить широкий, але щоб повністю насолоджуватися всіма перевагами домашнього каміна, ми повинні вибрати таку камінну піч, яка відповідає не тільки нашим зоровим вимогам і очікуванням, але і, перш за все, чия теплопродуктивність відповідає потребам домашнього опалення. Якщо ми розраховуємо обігрівати або обігрівати наш будинок за допомогою каміна, вибір правильної конусоподібної вставки має важливе значення. для того щоб розрахувати, який потужністю обігріву повинен володіти наш камін, ми повинні спочатку розрахувати необхідність нашого будинку в теплі. У випадку з камінами, які перш за все покликані виконувати функцію декору, нам не необхідно проводити такі глибокі розрахунки; в даному випадку красиві якості можуть стояти на першому місці, а номінальна потужність вставки може бути найбільш низькою.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button