Новости компаний

Суперкари Porsche 911 отримали несподіваний аксесуар — тент на дах, що розкладається

Суперкари Porsche 911 отримали несподіваний аксесуар - тент на дах, що розкладається

Компанія Porsche представила вкрай несподіваний аксесуар для господарів суперкарів власного виробництва — мобільний кемпінговий тент на дах. Тепер вони зможуть зі спокійною душею з'їхати з асфальтного шосе і попрямувати по бездоріжжю на затишну галявину або берег гірського озера, щоб заночувати там. Необхідно витратити лише $5000 на тент і можна назавжди забути про ночівлю в готелях і гостиницях.

Тент фіксується на багажник на даху Porsche 911, автомобіль вважається його основою, а висувна драбина, що висувається, з упором на землю допомагає стабілізувати конструкцію. Всередині є простір 210 x 130 см, конструкція витримує до 190 кг ваги, тож за належної вправності там можуть поміститися двоє людей. У стінках тенту є віконця для милування краєвидами, однак за бажання можна їх закрити і сховатися від сторонніх поглядів.

Суперкари Porsche 911 отримали несподіваний аксесуар - тент на дах, що розкладається

Повідомляється, що тент всепогодний, обладнаний захистом від дощу, а всередині вже передбачається матрац великої щільності. Якщо господар суперкара не вміє ставити намет — це не проблема, оскільки конструкція розкладається автоматично за допомогою пневматичного механізму. Маленький недолік у тому, що з подібним вантажем на даху Porsche 911 не зможе розігнатися швидше за 130 кілометрів на годину, проте компанія обіцяє відшкодувати це ковдрою з підігрівом і органайзером для взуття, які зараз перебувають у створенні.

Суперкари Porsche 911 отримали несподіваний аксесуар - тент на дах, що розкладається

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button