Полезно знать

Рейкова стеля: модернова окраса ванної кімнати

Під час ремонту квартири треба приймати не тільки красиві, а ще й практичні рішення. Ті майстри, які це розуміють, усе частіше обирають для ванної кімнати саме рейкову стелю. Вона сучасно виглядає, не боїться підвищеного рівня вологості, має порівняно високі експлуатаційні характеристики. Та перш ніж розглянути її важливі особливості, слід розібратися, що це взагалі за конструкція.

Рейкова стеля являє собою різновид підвісної. Вона формується з панелей — металевих або пластикових смуг, які кріпляться на каркас. Останній, в свою чергу, попередньо монтується на стіни й чорнову (оригінальну) поверхню ванної кімнати.

Така конструкція є самонесучою. У разі необхідності деформовану або поламану панель без жодних проблем можна зняти та замінити. Як і всі якісні підвісні стелі, рейкова відрізняється надійністю монтажу. Кожен з її елементів міцний та адаптований до приміщень з підвищеною вологістю та/або температурою. Це забезпечує таку важливу практичну перевагу, як довгий строк експлуатації.

Особливості рейкової стелі в ванній кімнаті

Нижче ми зібрали найактуальніші поради від Alkiv (https://alkiv.ua/ua) та інших майстрів ремонту. Увага, працюючі лайфхаки:

  • Беріть саме алюмінієві панелі — вони найлегші, але при цьому міцні й не бояться ані вологості, ані корозії, ані температури. Той таки пластик підтримує горіння, а ще може тьмяніти під дією яскравого світла.
  • Обирайте один спокійний колір — хром, металевий, білий — й тоді рейкова стеля гармонійно доповнить інтер’єр, а ще ідеально відповідатиме функціональному призначенню приміщення.
  • Віддавайте перевагу гладким панелям; так, перфоровані забезпечують додаткову вентиляцію, але їх отвори можуть збирати конденсат, а це взагалі не потрібно.
  • Зупиніться на рейках з глянцевою або дзеркальною поверхнею, щоб вона візуально збільшувала простір ванної кімнати.
  • Підкресліть сучасність дизайну такої підвісної конструкції за допомогою точкового освітлення.

Що не варто робити

Яких помилок слід уникати, обираючи рейкову стелю

Увага, не треба обирати матові панелі. Так, вони можуть виглядати просто чудово, але пам’ятайте про їх здатність візуально зменшувати простір невеликих за площею приміщень (а ванна кімната саме така).

Рейки яскравих, контрастних кольорів — не дуже вдалий варіант. Краще, щоб під час прийому душу очі відпочивали, а не “чіплялися” за стелю. До того ж, червоний або зелений не дуже пасує до виваженого й стрімкого модерну, якщо кімната оформлена саме в сучасному стилі. Пам’ятайте, панелі просто не зможуть вдало поєднуватися та гармоніювати з класичною ванною на золочених ніжках або зі сміливою арт-декоративною шафкою.

Рейкова стеля — практичний та стильний вибір, але в межах ванної кімнати вона повинна бути максимально модерновою.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button