Новости компаний

Новий вертоліт-безпілотник Yamaha зможе транспортувати 50 кг вантажу

Новий вертоліт-безпілотник Yamaha зможе транспортувати 50 кг вантажу

Yamaha, подібно до інших японських компаній, розширює асортимент власної продукції за рахунок виробництва БПЛА. Одна з перспективних розробок — оновлена версія гелікоптера-безпілотника Fazer R G2, який на даний час здатний транспортувати до 50 кг вантажу.

Цього вдалося досягти за рахунок модернізації несучого гвинта, який зріс до 1,56 м, що практично на 30 см більше за попередню версію. Одночасно розробники зменшили вагу камер, акумулятора та оптимізували ємність бака для палива. В кінцевому підсумку — вагу корисного вантажу вийшло розширити на 15 кг. Тепер, щоб перевезти тонну вантажу знадобиться всього 20 рейсів замість 29, як до цього часу.

Fazer R G2 чекають на майданчиках для будівництва, за його допомогою доставлятимуть вантажі в малодоступні райони гір. Презентація вертольота-безпілотника має відбутися на Міжнародній виставці в Кобе 1-2 вересня.

Новий вертоліт-безпілотник Yamaha зможе транспортувати 50 кг вантажу

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button