Полезно знать

Перевага ремонту квартир в новому будинку

А ви знаєте, що в будинках-новобудовах, останнім часом, першими розкуповуються квартири саме з мінімальним ремонтом?

Здавалося б, що може бути краще варіанту «заїжджай і живи»? Однак, реалії життя диктують свої правила, і ремонт квартир в новобудові виявляється більш логічний і практичний ніж життя зі стандартною декоративною обробкою, в якій за якістю важко знайти душу. Чому? Спробуємо в цьому розібратися. А якщо ви хочете замовити ремонт квартир у Львові, переходите на сайт https://nash-mayster.lviv.ua/remontni-roboty.

Якими вони бувають — квартири в новобудовах?

З тих пір як будівництво стало одним з видів комерційної діяльності — забудовник (він же і продавець) намагається максимально розширити лінійку своїх пропозицій на ринку житла. Саме з цієї причини з’явилися квартири з:

  • Черновим (мінімальним) ремонтом;
  • Попередньою обробкою;
  • Чистової обробкою.

Перший варіант передбачає приміщення, де несучі стіни, виконані із залізобетону, цегли або стінових блоків не мають будь-якої обробки, підлогу вимагає стяжки, а стеля є лицьовою стороною плит перекриття. Обов’язковими тут залишаються: вхідні двері (зазвичай металева), віконні рами (найчастіше це металопластик), електропроводка (без укладання в штроби) і мінімальний комплект труб водо — і газопостачання. Тут же передбачено встановлення: радіаторів опалення, лічильників обліку та електричного розподільного шафи.

В даному варіанті відкривається широке поле для дизайнерських варіантів проектування перегородок, планування і облаштування кожної житлової кімнати, а також ванни і туалетної кімнат. Логічно, що такий ремонт в новобудові буде і найтривалішим, і самим витратним, але при цьому можна бути впевненим в якості майбутніх робіт, так як на кожному етапі ви зможете особисто контролювати, перевіряти і, якщо необхідно — вчасно виправляти недоліки. За умови, звичайно, що ремонт будете робити ви особисто або майстра під вашим керівництвом.

Другий можливий варіант нової квартири вибирає той, хто не любить в будинку чорнових робіт. Він купує житло, де: підлогу вирівняний стяжкою, а стіни і стелі готові до фінішної обробки. Зазвичай це вибір тих, кого повністю влаштовує планування, і новосел бере на себе лише відповідальність за декоративну обробку квартири. Житло з таким рівнем готовності обладнується сантехнічними приладами, на кухні встановлена ​​плита, на вікнах — рами (металопластикові або якісні дерев’яні), заміна яких, хоча б в найближчому майбутньому, не передбачена.

Чистова обробка нових квартир — це доля тих, хто, отримуючи ключі, готовий завозити шпалери, світильники, покриття для підлоги і все інше, що знадобиться для декоративного оздоблення.

На замітку

Квартири з чорновою обробкою вважаються найбільш доступними за ціною, але і найбільш трудомісткий при доведенні до кондиції. До того ж слід пам’ятати, що тривалість шляху такого житла до стану придатного для житла може розтягнутися на кілька місяців.

Ремонт квартир в новобудові: перш ніж почати
Ремонт квартир в новобудові (і не тільки) — справа серйозна і тому підходити до нього потрібно грунтовно. Гарна ідея для початку — накидати план. Він може бути простим, як цей:

  • Підлоги.
  • Стелі.
  • Стіни.
  • Вікна та двері.

В окремих випадках найбільш прийнятним буде варіант ремонту по окремих приміщеннях:

  • Кухня, ванна, туалет.
  • Спальня.
  • Вітальня.

Так чи інакше, починаючи ремонт квартир в новобудовах, потрібно знати, що і за чим буде слідувати. Це допоможе з черговістю придбання будівельних та оздоблювальних матеріалів, впорядкує роботу майстрів, перетворить ремонт в логічне дію, виключить хаос і зайвий безлад. Тільки уявіть, що може статися, наприклад, з шпалерами або ламінатом, якщо їх кілька разів переміщати по квартирі? Що буде з підлоги плиткою, якщо після її укладання бригада будівельників почне відчувати її ходінням, перенесенням речей і матеріалів і так далі.

Друга особливість ремонту в новому будинку — поправка на вік будови. Хочете ви цього чи ні — перші роки будівля буде давати усадку, а це може згубно позначитися на кахлі, шпалерах і штукатурці. Безумовно, чекати дватри роки, коли будинок устоится і, як наслідок, жити в стані ремонту — не справа, а ось знайти паритетний варіант — завжди можна.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button