Новости компаний

Volkswagen долучається до перегонів зі створення літаючого таксі

Volkswagen долучається до перегонів зі створення літаючого таксі

Китайський підрозділ німецького автогіганта VW, Volkswagen Group China, представив власну версію повітряного таксі класу eVTOL — Vertical Mobility (V. MO).

Це спільний проєкт із британською дизайнерською компанією Tangerine і китайським авіавиробником Sunward. Розміри V. MO — 11,2 х 10,6 м. Машина обладнана вісьмома підйомними двигунами для вертикального зльоту і двома тяговими, що забезпечують горизонтальний рух.

Як повідомили в Tangerine, дизайнери компанії в процесі розробки враховували « підказки » понад сотні багатих жителів Піднебесної, які в перспективі й стануть основними пасажирами V. MO.

Volkswagen долучається до перегонів зі створення літаючого таксі

У планах розробників кілька випробувальних польотів до кінця цього року, після цього готовий зразок перейде до фінальних випробувань приблизно через рік.

Зі свого боку, у Volkswagen Group China повідомили, що остаточна модель буде чотиримісцевою, повністю автономною і здатною транспортувати пасажирів та їхній багаж на дальність до 200 км.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button