Полезно знать

Пакети «майка»

Пакети типу «майка» роблять з полімерного етилену малого тиску (ПНД). Вироби роблять з екологічного биоразлагаемого матеріалу.

Під час виготовлення «майок» запаюють дно, на пакеті створюється бічній фальц для забезпечення високої підйомності вантажу — 20 кг. Пакети ПНД досить міцні на розрив, відрізняються великою щільністю — від 13 до 35 мкм. Можуть витримати низькі температури, легко складаються. Їх специфічна особливість — шарудять під час використання. А если вас цiкавлять пакети майка, пакети майка з логотипом, переходьте за посиланням polimer.ltd.

Пакети випускаються прозорими, безбарвними, з застосуванням інших квітів. Гладка або перфорована поверхня дає можливість нанести друк методом флексографії: зображення або логотип фірми, штрих-коди, контактну інформацію.

Основне призначення пакету — фасування продуктів для їжі на ринках, в продуктових магазинах, оптових базах, упаковка великих товарів: будівельних матеріалів (лаків, фарб, упаковок ламінату; цвяхів, приладів для будівельних робіт, кріплення, фурнітури), товарів для будинку (кошти домашньої хімії), саду (квітковий грунт, розсади, матеріал для укриття, плівки для парників). За ціною пакети з ПНД коштують набагато дешевше, ніж упаковка з ПВД. Такий вид упаковки потрібно вибрати, якщо вам потрібні міцні вироби, які можна замовити великим тиражем за доступну вартість.

Поліетиленові пакети великого тиску (ПВД)

На відміну від пакетів ПНД, упаковка з ПВД виготовляється з полімерного етилену невисокої щільності. Вироби відрізняються м’якістю, еластичністю, поверхня їх гладка. Пакети не шарудять, їх легко можна скласти (при складанні виходить невеликий квадрат).

Підійдуть для нанесення повноколірного друку зображення, логотипу, тексту. Дизайнери компанії можуть створити особистий макет. При наданні матеріалів замовником кольору вказуються по палітрі PANTONE / CMYK.

У магазинах, на ринках, в магазинах поліетиленові вироби великого тиску застосовують для фасування продуктів: в основному, це пакети маленьких розмірів, які розміщуються в залі для торгівлі у вигляді рулону для самостійної упаковки: овочів, фруктів, напівфабрикатів (пельмені, нагетси, хінкалі) , продуктів моря (креветки), м’яса, риби, курки (як заморожених, так і охолоджених).

Пакети ПВД ​​застосовують не тільки для продуктів: в барвисту багатобарвну упаковку можна покласти: коробки з взуттям, одягом в магазинах, фірмових магазинах, косметику, парфумерію, канцтовари: календарі, блокноти, ручки; книжкову продукцію, навчальну літературу, подарунки, сувеніри.

Пакети застосовують і на заходах — конференціях, виставках, семінарах для роздачі корпоративної продукції, при врученні призів. Окремо пакети використовують як рекламний носій. З ПВД роблять пакети як з вирубний, так і з петлевою ручкою.

Головне призначення упаковки — популяризація конкретного бренду, компанії, виробника. Пакети ПВД ​​є більше іміджевими, завдяки цьому вони відрізняються більш високою ціною.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button