Полезно знать

Які особливості мають нітрилові рукавички?

Рукавички з нітрилу є одним з головних атрибутів спецодягу працівників різних видів діяльності. Їх використовують медики, косметологи, візажисти, майстри манікюру та шугарингу, перукарі, хіміки, біологи та ін. Нітрилові ЗІЗ мають високу міцність, тому мають попит в галузі громадського харчування та автомобільного обслуговування. Детальніше про особливості нітрилових рукавичок розглянемо в матеріалі нижче.

Які особливості мають нітрилові рукавички?

Головна «фішка» нітрилових засобів — надійний захист

Співробітники, що проводять в рукавичках по декілька годин поспіль через деякий час можуть зіткнутися з такими неприємностями як лущення і подразнення шкірного покриву. Найчастіше від цього страждають майстри бьюті-індустрії. Препарати для манікюру, фарби для волосся та брів, клеї для нарощування вій та інші речовини можуть швидко викликати неприємні відчуття у фахівців, які контактують з такими хімічними засобами щодня. Для профілактики захворювань шкіри та інших негативних моментів, рукавички з нітрилу стають ідеальним захисним рішенням.

Які особливості мають нітрилові рукавички?

У чому переваги нітрилових рукавичок?

Вироби мають так звану “механічну пам’ять”, яка дозволяє рукавичці набути форми руки людини, яка в ній працює. Через особливості свого складу нітрил відмінно витримує перепади температур від -20 до +130 градусів без пошкоджень цілісності виробу. До того ж нітрилові аксесуари мають низку інших переваг:

  1. Максимальна міцність та висока еластичність. Всупереч їх легкості та пружності вироби важко порвати, до того ж вони мають відмінну стійкість до стирання. Шкірні покриви будуть надійно захищені від попадання на них різних хвороботворних вірусів та інфекцій.
  2. Гіпоалергенність. Синтетичний каучук не дратує шкіру навіть за тривалої роботи в рукавичках. Він не викликає висипання, свербіж та почервоніння. Основа з бавовни чудово вбирає вологу, а сам матеріал є абсолютно безпечним для здоров’я.
  3. Комфорт та простота використання. Грамотно підібраний за розміром виріб щільно облягає долоню та пальці, не стискаючи їх і не сковуючи рухи. Текстурована поверхня рукавичок запобігає зісковзування предметів з рук. Гладкий манжет щільно облягає зап’ястя і не дає дрібним часткам потрапляти всередину.

Такі характеристики нітрилових рукавичок вигідно відрізняють від виробів, створених з іншої сировини. Навіть у медицині продукція цього виду, потихеньку витісняє латекс, здатний викликати алергію.

Різновиди рукавичок із нітрилу

Захисні вироби із синтетичного каучуку поділяються на три підвиди:

Які особливості мають нітрилові рукавички?
  • одноразові розхідники, які широко застосовуються у медицині. Вони забезпечують високу тактильну чутливість, що важливо під час проведення точних та складних процедур;
  • робочі варіанти, що використовуються в індустріях, де є контакт з нафтопродуктами, маслами й різними важкими деталями;
  • бавовняні вироби з нітриловим покриттям призначені для робіт в екстремальних кліматичних умовах. Це пов’язано з тим, що бавовна дає додаткову зручність і захист рук від низьких і високих температур.

Тому, маючи безліч “плюсів” та широкий спектр використання вироби знайшли застосування в медицині, косметології, нігтьовому та перукарському сервісі, та навіть у побуті.

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button