Полезно знать

Як вибрати майстра фахівця з електромонтажу

У багатьох публікаціях на цьому сайті ми вказуємо, що якщо ви вважаєте, що не впораєтеся з самостійним монтажем або ремонтом електричної проводки, краще викликати електрика.

По-перше, майстер зробить все безпечно, а це головне. Друге, досвідчений електромонтер зможе запропонувати вам найоптимальніший варіант електричного монтажу, що дасть можливість заощадити власні фінанси на придбання матеріалів.

Третє, по завершенню робіт буде виконана перевірка електричної проводки, чого ви не зробите самостійно (все одно потрібно буде викликати майстра). Так ось в цій статті ми хочемо розповісти, як підібрати електрика для ремонту проводки (або заміни), якими якостями повинен володіти майстер і що не менш важливо — де його взагалі шукати, а шукати не треба, переходьте на сайт https://electro-bud.com.

Який електрик найбільш популярний

Коли ви перейдете до пошуку майстра, перед вами буде стояти перший і найбільш важливий вибір — до кого краще звернутися. І тут в дійсності варіантів достатнього багато. Зазначимо все, від гіршого до кращого:

  • Гастарбайтери. У гонитві за недорогими послугами багато замовників віддають перевагу дешевій робочій силі в особі гастарбайтерів і кажучи інакше шабашників. Це далеко не найбільш економічний варіант, тому що про те, що пишеться в ПУЕ, вони дуже часто не знають і роблять все якомога швидше. Результат — не зовсім безпечні скручування, вкладання проводів діагонально, установка автоматів на 25А для захисту проводу перетином 2,5 мм.кв. і т.д. Про створення схеми електричної проводки можна взагалі забути, як і про надання гарантії на послуги. Хочете вибрати хорошого електрика? Тоді відмовтеся від гастарбайтерів у всякому разі.
  • Електрики з ЖЕС. Зрозумійте, за скромну заробітну плату нечасто коли фахівці працюватимуть, а й подібні винятки бувають. До того ж, ситуацій, коли такі майстри прибувають на виклик з «душком», та ще й роблять все за застарілими правилами, можна зустріти багато в інтернеті. Ми не говоримо, що електрики з ЖЕС погані, але все таки як показує статистика, переважна частина подібних спеців не йдуть в ногу з часом, та й як правило прославилися невисоким професіоналізмом.
  • Спеціаліст на всі руки або «Чоловік на годину». Такі майстри, в основному, вміють робити все потроху: він і електрик, і сантехник, і зварювальник. В результаті необхідного рівня знань власне в області електричного монтажу не буде, як і відповідного технічної освіти (дуже часто просто скоринки). Ми не радимо підбирати для монтажу електричної проводки майстра на всі руки.
  • Будівельники. Іноді фірми займаються будівництвом крім робіт з оздоблення рекомендують послуги по електричному момонтажу. В даному випадку просто в бригаді знаходиться електрик, який може без сторонньої допомоги приїхати до вас додому і виконати замовлення. Ціни, в основному, нижче середнього, проте є ризик вибрати так собі фахівця. Тут все буде залежати від досвіду роботи, відгуків про всієї фірми яка займається будівництвом і власних якостей самого електрика (про це розповімо нижче). Чи не найкращий варіант, але безперечно краще попередніх трьох.
  • Електрик, який буде працювати у вільний час. Дехто примудряється домовитися з професіоналом, у якого є власна пріоритетна робота, однак при цьому він готовий не поспішаючи встановлювати проводку в дні відпочинку і після роботи (взяти шабашку). Тут все, знову-таки, залежить від самого майстра і його власних якостей, але недолік безумовно є — якщо електрик буде працювати вечорами і на вихідних, труднощів з сусідами не вийде уникнути. У приватному будинку проблема такого роду відпадає, однак в квартирі вона дуже актуальна. Що стосовно вартості, вона також повинна бути менше, адже робота буде виконуватися довше.
  • Компанії, які займаються виключно електромонтажем. Один з дуже прийнятних варіантів, тільки один мінус якого — велика ціна. Через те що, що ви зверніться в компанію, яка бере в оренду офіс і має штат співробітників, вартість електричного монтажу буде набагато вище минулих варіантів. Зате є власні важливі переваги: ​​якість проведених робіт, гарантія на надані послуги, стаж роботи і професійний штат співробітників.

Электромонтаж в квартире. Подробный монтаж щита

Дмитрий

Я автор блога nehomesdeaf.org, свой блог я начал вести 10 лет назад. Статьи я пишу сам и иногда нанимаю копирайтеров если тема актуальная, а у меня на нее нет времени. Блог мне нравится вести, здесь я поднимаю очень актуальные вопросы которые связаны с жизнью каждого человека, это ремонт, дизайн, мода, автомобили.

Похожие статьи

Back to top button